×

Mężczyzna przebrał się za własną matkę! Chciał zdać za nią egzamin na prawo jazdy

Jak to mawiają plan niezły, tylko wykonanie nie wyszło. 43- letni mężczyzna przebrał się za matkę, aby pomóc jej zdać prawo jazdy.

Mężczyzna przebrał się za matkę

Egzamin na prawo jazdy nie dla każdego jest prosty i przyjemny. Przekonała się o tym pewna Brazylijka i jej syn. 60-letnia Maria trzy razy nie zdała testu praktycznego i nie była z tego faktu zadowolona. Jej syn 43-letni Heitor Schiave z zawodu mechanik, postanowił pomóc swojej mamie i rozwiązać ten problem. Dodatkowe nauki pod okiem syna? Gdzie tam! Wziął jej dokument tożsamości i następnie przygotował przebranie. Ubrał się w kwiecistą bluzkę, pomalował paznokcie, zrobił sobie makijaż i przywdział perukę. Tak oporządzony ruszył ku swojemu celowi – ośrodkowi egzaminacyjnego.

Prawie się udało

Początkowo wszystko szło gładko. Ustawił się w kolejce i czekał na swoją kolej. Gdy został wywołany, wsiadł do samochodu i zaczął jeździć po mieście Nova Mutum Paraná.  Instruktorka, która przeprowadzała egzamin Aline Mendonça prawie się nabrała na jego przebranie. Zmęczona nie zwróciła szczegółowej uwagi na „kobietę” za kółkiem i prowadziła egzamin:

Starał się być jak najbardziej naturalny. Miał dużo makijażu, a paznokcie ładnie wykonane i biżuterię kobiecą.

Mężczyzna przebrał się za matkę

Brazylijska Policja

Jednak zaczęły pojawiać się podejrzenia, że coś jest nie tak. Kazała się wylegitymować egzaminowanej starszej pani. Okazało się, że podszywa się pod inną osobę. Natychmiast wezwano policję na miejsce zdarzenia. Heitor został aresztowany pod zarzutem oszustwa i nieuprawnionego użycia tożsamości innej osoby. Jednak szybko się wycofał ze swojej fałszywej tożsamości i przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa. Jak kontynuuje dalej egzaminatorka z Departamentu Ruchu Drogowego Rondonii:

Przyznał się bardzo szybko. Wyznał, że to nie jest kobietą za którą się podaje, ale jej synem który próbował pomóc mamie. Chciał aby zdała ten praktyczny egzamin na prawo jazdy.

Jego mama nic nie wiedziała o tak niesamowitym i ambitnym planie. Jak myślicie zawiódł makijaż czy zbyt dobrze sobie radził na egzaminie?

Źródła: www.noticiasaominuto.com, www.wprost.pl, www.bbc.com

Polecane

Może Cię zainteresować