×

Przebierała 9-letnią córkę za króliczka Playboya. Potem pozwalała ją gwałcić

Sądzisz, że już nic nie jest w stanie cię zaskoczyć? Poznaj historię 41-letniej kobiety z Australii, która wykorzystywała własne dziecko, żeby pomóc zwyrodniałym mężczyznom spełniać ich chore erotyczne fantazje. Matka przebierała 9-letnią córkę za króliczka Playboya. Koszmar dziewczynki trwał przez rok. Teraz kobieta usłyszała wyrok…

Przebierała 9-letnią córkę za króliczka Playboya

We wrześniu 2016 roku policja z Gold Coast w Australii aresztowała 37-letnią wówczas kobietę, matkę 9-latki. Powody, dla których 37-latka trafiła za kratki, były wstrząsające.

Australijka przez cały rok (2014-2015) wykorzystywała swoją córeczkę jako… zabawkę erotyczną dla swoich zdegenerowanych znajomych. Matka przebierała 9-letnią córkę za króliczka Playboya. A żeby móc to zrobić, wcześniej odurzała dziecko środkami nasennymi lub narkotykami, tak, by straciło świadomość.

Dziewczynka zeznała w sądzie, że kilkukrotnie budziła się, ubrana w królicze uszy i czarną koronkową sukienkę z napisem Playboy. Ale nie to było najgorsze. Gdy dziewczynka odzyskiwała przytomność, na niej leżał… dorosły mężczyzna, jeden ze znajomych matki. Dziecko było wielokrotnie zmuszane do seksu oralnego, obmacywane i brutalnie gwałcone.

Co więcej, dziewczynka przyznała również, że widziała, jak jej matka uprawia seks z dwoma mężczyznami. Prawdopodobnie chodziło właśnie o to, by dziecko było świadkiem orgii.

Kiedy dziewczynka próbowała protestować, grożono jej bronią.

„Będziemy wnosić o uniewinnienie”

Kiedy sprawa wyszła na jaw (dziewczynka pożaliła się psychologowi, a ten zgłosił sprawę policji), Australijce postawiono w sumie 17 zarzutów, w tym gwałtu, torturowania, pozbawienia wolności oraz nieprzyzwoitego traktowania osoby poniżej 16 roku życia.  Jednak kobieta uparcie zaprzeczała swoim czynom. I chociaż trudno w to uwierzyć, Deanne Nicoloso, adwokat 37-latki, zapewniał, że będzie wnioskował o uniewinnienie wyrodnej matki.

Sąd uznał, że kobieta nie zasługuje na uniewinnienie. Ale kara, jaką jej wymierzono, wydaje się śmiesznie mała, jeśli weźmiemy pod uwagę, w jaki sposób matka wpłynęła na życie niewinnego dziecka. Dziś pokrzywdzona ma 15 lat. Podczas przesłuchania zeznała m.in., że matka brała pieniądze od mężczyzn, którzy ją gwałcili. Nastolatka pamiętała również podanie drinka, po którym stała się bardzo senna.

Przed 15-latką całe życie, ale jak żyć z taką traumą? Jak uporać się z demonami przeszłości? Ojciec ofiary twierdzi, że jego córka trzykrotnie próbowała się zabić. Gdy dochodziło do odrażających gwałtów, mężczyzna odsiadywał wyrok za narkotyki. Nie było nikogo, kto mógłby chronić małą, gdy jej własna matka okazała się potworem…

41-letnia dziś matka usłyszała wyrok 10 lat więzienia. O zwolnienie warunkowe będzie mogła się ubiegać po odbyciu 80 proc. kary.

Policja nie zebrała dowodów na to, że mężczyźni płacili za wykorzystywanie nieletniej.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: pixabay.com

Polecane

Może Cię zainteresować