×

Proponował 14-latce pieniądze za seks. „Piękna, wiek nie jest istotny”

Strzelce Opolskie: 60-letni mężczyzna proponował 14-latce pieniądze za seks. Doskonale wiedział, ile lat ma dziewczynka. Mimo to składał jej obrzydliwe propozycje. Mężczyzna kontaktował się z nastolatką przez Facebooka.

Proponował 14-latce pieniądze za seks

Serwis „Nowa Trybuna Opolska” dotarł do bulwersujących informacji. 60-letni mieszkaniec Strzelców Opolskich proponował 14-latce pieniądze w zamian za seks. Pedofil doskonale wiedział, z kim ma do czynienia i był świadomy, ile dziewczynka ma lat. Mimo to za pośrednictwem Facebooka składał jej obrzydliwe propozycje.

Na początku 60-latek wysłał nastolatce wiadomość o treści „przepiękna dziewczyna”. Gdy ta nie odpisywała, przeszedł do sedna.

Za wypieszczenie twojej myszki daję tysiąc złotych

Nastolatka odpowiedziała, że ma dopiero 14-lat i nigdy nie miała nawet chłopaka. Ale napastliwemu 60-latkowi to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie.

Nto.pl pisze, że mężczyzna w kółko powtarzał, że zapłaci dziewczynie 1000 złotych za to, żeby pozwoliła się „pieścić” po miejscach intymnych. Gdy dziewczynka zapytała, ile mężczyzna ma lat, w odpowiedzi padło:

Piękna, wiek nie jest istotny. Dlatego daje tysiąc złotych, daj mi znać

– pisał 60-latek.

Policję zaalarmował ojciec dziewczynki

Na szczęście dziewczynka szybko zareagowała. O całej sprawie powiedziała swojemu ojcu. Ten powiadomił policję.

Policjanci sprawnie namierzyli 60-latka. Zabezpieczyli m.in. jego telefon komórkowy.

Mężczyzna przyznał się do winy, ale odmówił składania wyjaśnień. Na wyrok poczeka za kratkami. 60-latkowi za składanie małoletniej propozycji obcowania płciowego grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Bezpośredniość i natarczywość mężczyzny każą przypuszczać, że to nie była pierwsza tego typu sytuacja.

Szokujące odkrycie w domu 60-latka

Mieszkańca Strzelców Opolskich zatrzymano w listopadzie. Policyjne dochodzenie w tej sprawie wciąż trwa. Jak informuje „Super Express”, z nieoficjalnych doniesień wynika, że 14-latka mogła nie być pierwszą ofiarą 60-latka.

Możliwe, że mężczyzna już wcześniej szukał nieletnich ofiar, wykorzystując do tego Facebooka. W toku śledztwa policjanci ujawnili na telefonie mężczyzny rozmowy także z innymi dziewczynami. W dodatku podczas przeszukiwania domu starszego mężczyzny, śledczy odkryli nośniki danych, na których znajdowały się pliki z tzw. ostrą pornografią. Jej posiadanie jest karalne.

Możliwe, że mężczyzna usłyszy w związku z tym więcej zarzutów.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować