×

Drugi produkt kupisz taniej aż o 2 grosze… Uważaj, robiąc zakupy w Biedronce

O tym, że w Biedronce dzieje się źle, zaalarmował użytkownik serwisu wykop.pl, o czym także pisaliśmy na naszej stronie. Zwrócono wówczas uwagę na to, że ceny nie zawsze odpowiadają produktom i że rabaty to kwestie dosłownie paru groszy. Nie wszyscy zajmowali stanowisko w tej sprawie, ale z czasem ludzie coraz głośniej mówili o tym, co się dzieje w markecie.

Do redakcji serwisu fakt.pl pewien użytkownik także przesłał zdjęcia, na których widać ceny za sztukę ciasta 3,99 zł. A według tego, co mówi aktualna promocja „Kup dwa i zapłać mniej”, co się okazuje?

Według tej promocji, jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem ciasta Gracella, to zaoszczędzi jedynie… JEDEN GROSZ!

Jan Bolanowski

Niektórzy uznali to po prostu za tani chwyt, który miałby skusić klientów do zakupu

Jak powszechnie wiadomo, wiele osób – zwłaszcza starszych, chętnie korzysta z takich okazji. Tylko w tym przypadku co miało być okazją? Jeden grosz upustu?! Prawda na szczęście okazała się inna – rabat naliczany był w odpowiedni sposób przy kasie, ale ten przykład to kolejny dowód na to, że w sieci sklepów panuje bałagan, a do tego brak informacji o czymś tak podstawowym jak ceny za produkty. Przecież to powinno być przejrzyste i klarowne dla każdego potencjalnego klienta, który interesuje się danym produktem.

Jan Bolanowski

W sprawie błędu odnośnie promocji „Słodka Kraina – drugi produkt 50% taniej” zdanie wyraziła Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A

Promocja „Słodka Kraina – drugi produkt 50% taniej” została przez nas zaplanowana tak, by przy zakupie dwóch sztuk wybranych artykułów marki Słodka Kraina na jednym paragonie, cena tańszego została obniżona o 50 proc. Etykiety cenowe zobrazowane na zdjęciach w Państwa artykule są efektem błędnego wpisania danych do systemu. Już w poniedziałek, 2 lipca w godzinach porannych, nanieśliśmy stosowne zmiany. Podkreślamy jednak, że od początku akcji ceny przy kasie na biorące udział w akcji produkty naliczały się prawidłowo – błąd dotyczył tylko komunikacji ceny na etykiecie

Jan Bolanowski

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, musisz się pośpieszyć, bo trwa tylko do 7 lipca

Może Cię zainteresować