×

Jackowski już zapowiedział, jaka będzie nadchodząca zima. Nie każdy będzie zadowolony

Wakacje już się skończyły, a co za tym idzie okres jesienno-zimowy zbliża się wielkimi krokami. W sklepach pojawia się coraz więcej świątecznych akcesoriów i cieplejszych ubrań. Nie możemy zapominać jednak o tym, że pogoda lubi płatać figle i nigdy dokładnie nie wiadomo, jak mroźnych dni możemy spodziewać się już wkrótce. Swoją prognozę pogody na ten okres ma jasnowidz Krzysztof Jackowski, który niejednokrotnie już zaskoczył nas swoimi przewidywaniami. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie zapowiedział m.in. zamachy, do których dojść ma w całej Europie. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Jakiej zimy możemy spodziewać się w tym roku?

To pytanie, które z pewnością zadało sobie już wielu z Was. Mroźna i śnieżna czy być może ciepła i zdecydowanie krótsza niż moglibyśmy zakładać? Choć meteorolodzy nie pokusili się jeszcze o przedstawienie pierwszych prognoz pogody, swoją przepowiednię przygotowały na ten okres jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Według niego pierwsze przejawy zimy mamy zauważyć w październiku, choć przypomnijmy, że ta astronomiczna rozpoczyna się dopiero 21 grudnia. W wywiadzie dla „Super Express” Jackowski mówi:

Zima w tym roku będzie anomalią. W moim odczuciu najzimniejsza pora roku zmiesza się z jesienią. Czeka nas bardzo chłodna i śnieżna zima. Pierwsze symptomy możemy odczuwać już w październiku. Ten miesiąc będzie bardzo nietypowy. Z kolei w listopadzie aż takich anomalii nie będzie. Moim zdaniem w grudniu i w styczniu może być bardzo śnieżnie. Temperatury nie będą zbyt niskie, raczej typowe jak na tę porę roku

Wierzycie w jego przewidywania?

Może Cię zainteresować

zamknij