×

Próbowała zabić 17-letnią, niepełnosprawną córkę. Potem skoczyła z mostu

Próbowała zabić niepełnosprawną córkę, zadając jej siedem ciosów nożem. Następnie podjęła próbę samobójczą, skacząc z mostu, ale ją odratowano. Stanie przed sądem.

Tragedia w Mszanie Dolnej

Do tragedii doszło na terenie gminy Mszana Dolna. Kobieta zadała 7 ciosów nożem swojej niepełnosprawnej 17-letniej córce, a następnie próbowała popełnić samobójstwo.

Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu poinformowała właśnie, że przejmuje śledztwo w tej sprawie. Niedoszła zabójczyni jest podejrzana o usiłowanie zabójstwa 17-letniej córki. Jak ustaliła policja w toku śledztwa, nastolatka jest w znacznym stopniu niepełnosprawna.

Próbowała zabić niepełnosprawną córkę

Do próby zabójstwa doszło 8 października 2020. Tamtego dnia matka zadała siedem ciosów nożem swojej 17-letniej niepełnosprawnej córce. Nastolatka przeżyła dzięki szybkiej interwencji sąsiadów. Została przewieziona do szpital śmigłowcem Lotniczego Pogotowi Ratunkowego. Jak zapewniła w rozmowie z Gazetą Krakowską rzeczniczka prasowa Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, Katarzyna Pokorna-Hryniszyn:

Stan nastolatki jest dobry, stabilny. Przebywa na intensywnej terapii.

Po próbie zabójstwa córki, matka podjęła próbę samobójczą, skacząc z mostu, jednak udało się ją uratować. W trakcie przesłuchania przyznała się do stawianych jej zarzutów.

Sąd Rejonowy w Limanowej zasądził areszt, a Sąd Okręgowy w Nowym Sączu utrzymał decyzję.

Źródła: www.fakt.pl

Może Cię zainteresować

zamknij