×

Skatował kolegę na wizji. Internauci przesyłali pieniądze i prosili o więcej

W sieci znaleźć dzisiaj można dosłownie wszystko. Począwszy od przepisów kulinarnych, poprzez rzeczy, które chcemy kupić, filmy, muzykę, a na różnego rodzaju aplikacjach kończąc. Niestety, potęga, jaką jest Internet, ma też również swoje drugie oblicze, bowiem można opublikować w nim dosłownie wszystko. Każdy może również podzielić się transmisją live z innymi. O ile tego typu relacja może być bardzo wartościowa, to akurat patostreamer z Łodzi o pseudonimie „Proboszcz” dopuścił się wyjątkowo okrutnego czynu, bowiem próbował zabić innego youtubera.

Relacja z tej przerażające relacji wciąż krąży po sieci

Na wstrząsającym nagraniu widzimy, jak patostreamer Proboszcz zaatakował innego youtubera o pseudonimie Małysz butelką na oczach internautów. Mężczyzna krzyczał do kamerki, aby wezwać pogotowie, podczas gdy z jego rozbitej głowy ciekła krew. Agresor nie miał dla niego litości. Dusił „kolegę” i zadawał mu kolejne ciosy. W pewnym momencie doszło nawet do tego, że jego ofiara straciła przytomność.

Patostreamer Proboszcz i brutalna transmisja live w Łodzi. Youtuber Małysz został skatowany. Widzowie transmisji przesyłali pieniądze na "dymy" w internecie

Wstrząsające nagranie możesz obejrzeć tutaj. Drastyczny materiał oglądasz na własną odpowiedzialność.

Wideo trafiło w ręce policji

O całym zdarzeniu poinformowali funkcjonariusze internauci. W konsekwencji 27-letni Proboszcz został zatrzymany. Okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna został trafił w ręce policji. Już wcześniej otrzymał on zakaz streamowania, który zamieniono na poręczenie finansowe. Najwyraźniej niczego go to jednak nie nauczyło.

Polecane

Może Cię zainteresować