×

Harry podarował małemu Louisowi wyjątkowy prezent. Wydał na niego aż 40 000 złotych

W miniony poniedziałek o godzinie 16:00, w prywatnej ceremonii w Pałacu Świętego Jakuba odbył się chrzest księcia Louisa, syna Kate i Williama. Na wydarzenie z niecierpliwością czekała cała królewska rodzina i nie tylko. W końcu okoliczność to idealny moment na obdarowanie małego chłopca prezentami. Z tej okazji książę dostał niezwykły prezent od wujka Harry’ego. Prezent, który wydaje się być wyjątkowo oryginalny, a zarazem kosztowny. Pewne jest jednak, że póki co książę Louis nie weźmie go w dłonie i z niego nie skorzysta. Co to takiego?

Prezent dla księcia Louisa

Książę Harry ofiarował bratankowi pierwsze wydanie… „Kubusia Puchatka” z 1926 roku. Cena takiego egzemplarzu przyprawia o zawrót głowy, ponieważ trzeba za niego zapłacić… 8000 funtów (blisko 40 000 złotych)! Jak donoszą zagraniczne media, został on zakupiony od kolekcjonera z Londynu.

Hołd dla zmarłej księżnej Diany

Jak donoszą źródła, książę Harry ma zamiar zbudować dla swojej bratanicy i bratanków osobistą bibliotekę. Chcę w ten sposób oddać hołd zmarłej matce, księżnej Dianie, która niejednokrotnie czytała mu bajki na dobranoc. Jak podkreśla książę Harry, było to jedno z jego najmilszych wspomnień z dzieciństwa.

Może Cię zainteresować

zamknij