Harry podarował małemu Louisowi wyjątkowy prezent. Wydał na niego aż 40 000 złotych

W miniony poniedziałek o godzinie 16:00, w prywatnej ceremonii w Pałacu Świętego Jakuba odbył się chrzest księcia Louisa, syna Kate i Williama. Na wydarzenie z niecierpliwością czekała cała królewska rodzina i nie tylko. W końcu okoliczność to idealny moment na obdarowanie małego chłopca prezentami. Z tej okazji książę dostał niezwykły prezent od wujka Harry’ego. Prezent, który wydaje się być wyjątkowo oryginalny, a zarazem kosztowny. Pewne jest jednak, że póki co książę Louis nie weźmie go w dłonie i z niego nie skorzysta. Co to takiego?

Harry podarował małemu Louisowi wyjątkowy prezent. Wydał na niego aż 40 000 złotychUdostępnij

Prezent dla księcia Louisa

Książę Harry ofiarował bratankowi pierwsze wydanie… „Kubusia Puchatka” z 1926 roku. Cena takiego egzemplarzu przyprawia o zawrót głowy, ponieważ trzeba za niego zapłacić… 8000 funtów (blisko 40 000 złotych)! Jak donoszą zagraniczne media, został on zakupiony od kolekcjonera z Londynu.

Harry podarował małemu Louisowi wyjątkowy prezent. Wydał na niego aż 40 000 złotychUdostępnij

Hołd dla zmarłej księżnej Diany

Jak donoszą źródła, książę Harry ma zamiar zbudować dla swojej bratanicy i bratanków osobistą bibliotekę. Chcę w ten sposób oddać hołd zmarłej matce, księżnej Dianie, która niejednokrotnie czytała mu bajki na dobranoc. Jak podkreśla książę Harry, było to jedno z jego najmilszych wspomnień z dzieciństwa.

Źródło: mamadu.pl | Fotografie: instagram.com