×

Kobieta od 17 lat nie zmieniła znacząco fryzury. Niewiarygodne, jaką długość osiągnęły jej włosy

Lianne Robinson to 28-letnia matka z Wielkiej Brytanii, która nie może odpędzić się od dzieciaków zakochanych w baśniach.

Większość małych dziewczynek jest przekonana, że Lianne to baśniowa Roszpunka. Wszystko to przez obłędnie długie włosy kobiety.

Lianne nie ścinała swoich włosów od ponad 17 lat. Od tego czasu jak łatwo się domyślić znacznie urosły i sięgają prawie kolan!

Zaskakujący jest fakt, że Lianne wcale nie poświęca im zbyt wiele czasu. Codzienna pielęgnacja zajmuje 15-20 minut dziennie używając normalnego szamponu i odżywki.

Lianne od zawsze marzyła o długich włosach, dlatego mając 11 lat zaczęła je zapuszczać. Okazało się, że rosną bardzo szybko.

Oszałamiające włosy Lianne podcina dwa razy w roku. Dzięki temu są lśniące i zdrowe. Jednak przez ostatnie 17 lat kobieta nie poddała się znaczącej zmianie fryzury.

Lianne również nie farbuje włosów. Zachowuje ich naturalny wygląd i przez to są znacznie zdrowsze.

Czasami długie włosy niczym u Roszpunki sprawiają Lianne wiele kłopotów. Często przytrzaskuje je drzwiami lub po prostu na nich siada.

Jednak pomimo długości, Lianne przyzwyczaiła się do swojej fryzury i włosy nie sprawiają jej problemów podczas codziennych czynności.

Nikogo chyba nie dziwi fakt, że ludzie są zafascynowani niesamowitymi włosami 28-latki. Przez to również często jest zatrzymywana na ulicy.

Oczywiście najbardziej zainteresowane są małe dziewczynki, które są przekonane, że Lianne to bajkowa Roszpunka.

Zarówno Lianne, jak i jej mąż kochają długie włosy. W najbliższych planach kobieta nie ma zamiaru pozbywania się oszałamiającej długości.

Koniecznie dajcie znać co myślicie o fryzurze Lianne!

Polecane

Może Cię zainteresować