×

Pracownica kostnicy zgwałciła nieboszczyka. Wkrótce okazało się, że jest w ciąży!

Pracownica kostnicy zgwałciła nieboszczyka! Dawno nie słyszeliśmy czegoś tak szokującego, ale i prawdziwego zarazem. Nekrofilia to pociąg seksualny do martwych ludzi i o ile zawsze wydawało się, że niemożliwe, aby komukolwiek to się podobało, istnieją osoby z takim popędem.

Felicity Marmaduke pracowała w miejskiej kostnicy w Missouri. Pracodawca był z niej zadowolony, ponieważ widział, że młoda kobieta bardzo poważnie traktuje swoją pracę.

Carpe Diem

Szokujące zainteresowania kobiety osiągnęły zenit, gdy do kostnicy przywieziono ciało mężczyzny z wypadku samochodowego.

38-latka zaczęła myć martwego człowieka tak, jak robiła to zawsze. W pewnym momencie zauważyła erekcję (co czasem zdarza się u zmarłych mężczyzn). Nie mogła pohamować swojego popędu. Upewniła się, że dobrze zamknęła drzwi i zaczęła uprawiać seks ze zmarłym. Wedle tego, co później przyznała, nieboszczyk miał orgazm – co także może mieć miejsce, ale tylko w nielicznych przypadkach (gdy ciało osoby jest np. tuż po wypadku).

Kilka tygodni później kobiecie zaczął spóźniać się okres. Zrobiła test ciążowy, który jasno wskazywał jej stan: ciąża.

Nie miała pojęcia z kim mogłaby mieć dziecko, ponieważ w ostatnim czasie nie miała bliższych spotkań z mężczyznami… nie licząc nekrofilii, której dopuściła się w swojej pracy!

W trakcie badania przyznała się lekarzowi, że niemożliwe, aby była w ciąży z racji tego, że miała zbliżenie tylko z… trupem!

Ginekolog nie mógł uwierzyć w to, co słyszy. Od razu wezwał policję i jeszcze tego samego dnia ciężarna kobieta została aresztowana.

W czasie przesłuchań przyznała się także do tego, że robiła to wcześniej wielokrotnie. Marmaduke powiedziała, że wykorzystywała organy zmarłych ludzi na tle seksualnym. Nie zwracała uwagi na wiek zmarłego.

Pracownica kostnicy zgwałciła nieboszczyka

Została aresztowana za bezczeszczenie zwłok.

Wydaje się to być niewiarygodne, ale historia wydarzyła się naprawdę… Aż strach pomyśleć, jakie inne dewiacje mają ludzie!

Może Cię zainteresować