×

Nie wypłacisz gotówki i nie zapłacisz kartą! W ten weekend 4 duże banki mają pracę serwisowe

Nie przeprowadzimy w weekend transakcji bankowych. Dlaczego? Ponieważ w aż czterech bankach na raz będą prowadzone prace serwisowe. Oznacza to, że klienci tych banków nie będą mogli skorzystać ze swoich kart oraz wypłacić gotówki z bankomatów.

Nie przeprowadzisz w weekend transakcji w tych bankach

Poniżej informujemy o jakie placówki chodzi i jak długo potrwają prace:

BNP Paribas
BNP Paribas planuje prace od 22 listopada (piątek) od godziny 2300 do 23 listopada (sobota) do godziny 6. W tym czasie bankowość internetowa nie będzie działała. Operacje kartowe i wypłaty z bankomatów mają przebiegać be zakłóceń.

PKO BP
Prace serwisowe prowadzone będą w niedzielę, 24 listopada od północy do godziny 13.00. W tym czasie nie działać mogą serwis internetowy i telefoniczny iPKO oraz płatności „Płacę z iPKO”. Do 6.00 nie będzie działała również aplikacja, a także płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych za pomocą BLIK Mogą również wystąpić problemy z wypłatami z bankomatów. Tradycyjna płatność kartą ma odbywać się bez zakłóceń.

ING Bank Śląski
Bank planuje prace na niedzielę z 23 na 24 listopada od północy do 5:30. W tym czasie wystąpić mogą utrudnienia w korzystaniu z bankomatów i wpłatomatów, bankowości internetowej i aplikacji, płatności BLIK i przelewów ekspresowych oraz płatność internetowych z Płać z ING.

mBank
mBank będzie prowadził prace w nocy z 23 na 24 listopada oraz 24 listopada rano. Od godziny 2:30 do 7:30 wypłata z bankomatów i wpłata we wpłatomacie nie będą możliwe. Do 9:30 nie będzie działała bankowość internetowa i mobilna. Nie będzie możliwe również złożenie wniosku do godziny 10:00.

Źródła: warszawawpigulce.pl
Fotografie: Pixabay

Może Cię zainteresować