Pływała na jachcie z największymi gwiazdami. Dziś zdradza ich mroczne tajemnice

Jest śliczną blondynką, która aktualnie bierze udział w reality show, w którym dzieli się tajnikami swojej pracy. Emily Warburton-Adams zdradza, co naprawdę działo się na luksusowych jachtach, gdy obsługiwała bogatych i sławnych.

24-latka urodzona w Londynie opowiada o tym, jakie rzeczy widziała i co jej proponowano

Niektórzy goście byli absolutnie mili i uroczy, ale niektórzy traktowali mnie jak śmiecia, a ja się z tym po prostu nie zgadzałam

Emily przyznaje, że to największa szkoła życia, jaką kiedykolwiek przeszła

Wiele się dzieje, szczególnie po trzeciej nad ranem. Nauczyłam się tego, aby unikać niemoralnych propozycji i wiedzieć, kiedy i jak się wycofać, aby nie zdenerwować bogatych i znanych

Goście bardzo często są pijani, nieprzyjemni i posuwają się za daleko. Byli tacy, którzy wprost proponowali seks za pieniądze lub sugerowali, że mogą załatwić 24-latce lepiej płatną pracę. Emily nigdy nie skusiła się na takie obietnice i kocha swoją pracę, mimo że zdarza się, że pracuje po 17 godzin dziennie.

Jednak często dostaje bardzo wysokie napiwki, które są rekompensatą za brak życia osobistego. Jej pasja do pływania jest ogromna i zaczęła się już w wieku 18 lat. To wtedy po razy pierwszy popłynęła do Indii, rzucając dalszą edukację. Wie, czego chce od życia, a to ma związek z wodą. Chciałaby jednak, żeby znani ludzie byli milsi i wiedzieli, jak się zachować.

Podróż na jachcie to spora odpowiedzialność i pełen profesjonalizm

Jest wiele wydatków związanych z kwalifikacjami i szkoleniami, zanim będzie można pracować na jednym z tych jachtów. Nie jestem pewna, czy ludzie to rozumieją

Emily musiała przygotować się ze szkoleń przeciwpożarowych, medycznych, survivalowych. Uczyła się, jak przenosić ciężkie rzeczy i fantomy, udające ludzkie ciała. 24-latka wyznaje jednak, że nie zamieniłaby tej pracy na żadną inną. I chociaż nie ujawnia swojej pensji, Emily mówi: „Nie narzekam, a nawet powiem więcej – zarobiłam naprawdę sporo”.

Ale niezależnie od tego, ile pieniędzy przyniesie, czeka ją dużo ciężkiej pracy, gdzie zostaje niewiele czasu na sen, nie wspominając o życiu prywatnym

Odpocząć załoga może gdy bogaci klienci zażyczą sobie podpłynąć do egzotycznego portu, bo wtedy gdy posprzątają, mogą się chwilę zdrzemnąć.

Ceny wynajmu takich jachtów są naprawdę wysokie. 154 ft Valor, który pomieści dwunastu gości, kosztuje prawie 200 000$ tygodniowo, a cena rośnie wraz z rozmiarem łodzi i jej zawartością. Topowe gwiazdy, takie jak Beyonce i Jay Z, Leonardo DiCaprio i Kourtney Kardashian, znane są z rozkoszowania na jachtach w czasie słonecznej pogody.

Emily nie może wymieniać nazwisk ze względu na poufne umowy z gośćmi, ale mówi, że życie na morzu może być jak rollercoaster. „Ci z pierwszych stron gazet są często wielkimi gburami i chamami”. Paparazzi często nie mają jak zrobić zdjęć w takim miejscu, dlatego gwiazdy z tego korzystają. Emily często widziała hedonistyczne orgie w wannie i kilogramy kokainy.

Emily już się uodporniła na to, co widzi w swojej pracy, ale przyznaje, że było jej ciężko

Udało jej się uniknąć ciemnej strony tego, co się dzieje. Nie jest to trudne, jeśli ma się w życiu zasady i samodyscyplinę, której 24-latce nie brakuje. Zapytana, co jest najdziwniejszą rzeczą, jaką znalazła w kabinie dla gości po wyjściu, mówi:

Och, wiele widziałam i aż nie wiem, czy powinnam mówić. Zabawki dla dorosłych na całym jachcie. Zużyte prezerwatywy pod prysznicem i wiele innych rzeczy. Jeden milioner zapytał, czy może wylać drinka na moją nogę, po czym zaproponował mi pracę. Oczywiście się nie zgodziłam, a kilka tygodni później przeczytałam, że został oskarżony o molestowanie.

Czasem zdarzało się nam oszukiwać – zwłaszcza, gdy gość był bardzo pijany lub naćpany. Wiesz, w czwartym lub piątym dniu, kiedy robisz świeży sok, a brakuje ci owoców, to wlewasz sok z kartonu. A oni zwykle komentują, że pysznie wszystko przyrządziłeś.

Mimo tych sytuacji, to bardzo lubię moją pracę. Poza korzyściami finansowymi, mam możliwość zobaczenia egzotycznych miejsc, a tego mi nikt nie odbierze

Jak się okazuje, pieniądze nie zawsze należą do ludzi z klasą 😉

Źródło: dailymail.co.uk | Fotografie: instagram.com, instagram.com