×

Pozycja, w której najczęściej siedzisz mówili wiele o Twojej osobowości. Właśnie tak postrzegają Cię inni

Nawet jeśli zazwyczaj nie zwracasz na to uwagi, w jakiś sposób reagujesz na język ciała ludzi wokół ciebie.

Tym sposobem twój własny język ciała jest ważnym czynnikiem, który pozwala innym cię zrozumieć. Nawet jeśli wydajesz się życzliwa lub przyjazna, twoje gesty mogą sugerować, że jesteś znudzona lub niezainteresowana.

Twój język ciała jest ważną częścią tego, jak inny cię postrzegają i pozwala ujawnić wiele na twój temat.

Pozycja A

Jeśli trzymasz kolana złączone, ale stopy skręcasz do zewnątrz, prawdopodobnie jesteś twórcza i charyzmatyczna. Czasami możesz wydawać się dziecinna i mówisz coś, zanim pomyślisz. Generalnie jesteś postrzegana jako osoba szczęśliwa, masz tendencję do unikania problemów w swoim życiu i nigdy się nie nudzisz.

Pozycja B

Zakładanie nogi na nogę oznacza, że jesteś marzycielem. Skrzyżowane nogi oznaczają twórczość, więc pewnie często masz dziwne pomysły i myślisz poza schematami. Twoja wyobraźnia jest niezwykle potężna. Jesteś niespokojna i niecierpliwisz się, gdy siedzisz zbyt długo w jednym miejscu, a to z kolei dotyczy wszystkiego w twoim życiu – od pracy po życie prywatne. Twoja przyjazna natura obdarzyła cię łatwością w nawiązywaniu kontaktów.

Pozycja C

Jeśli zazwyczaj siedzisz z nogami szeroko rozłączonymi, może to oznaczać, że masz kłopoty z koncentracją z powodu własnego chaosu, który cię otacza. Niezależnie od tego czy to twoja praca, związki, życie rodzinne, wydaje się, że zawsze wszystko obraca się wokół jakiegoś dramatu. Jednak zamiast go przeżywać, korzystasz ze swojej motywacji. Lubisz komfort i niestety często ci go brakuje.

Pozycja D

Ludzie, którzy siedzą z nogami zwyczajnie i luźno ułożonymi, są schludni i inteligentni, ale bywają dość wrażliwi. Wolisz unikać konfliktów i zachować uczucia dla siebie. Choć ukrywasz swoje niepewności, to jednak nie boisz się konfrontacji. Zawsze jesteś gotowa do działania, co sprawia, że często jesteś spięta.

Pozycja E

Siedzenie ze złączonymi nogami sugeruje, że wszystko ma swój czas i miejsce. Wyznaczasz sobie cele, do których wytrwale dążysz. Wiele zawdzięczasz ciężkiej pracy. Bardzo ważne dla ciebie jest to, jak postrzegają cię inni. Przyjmujesz konstruktywną krytykę, jednak musisz przyznać, że czasami bolą cię negatywne słowa.

Może Cię zainteresować

zamknij