×

Ta pozycja seksualna rozgrzeje kobietę do czerwoności. Ludzie zwariowali na jej punkcie

Często jest tak, że po jakimś czasie do sypialni, którą dzielimy z drugą osobą, wkrada się nuda. Zaczyna nam brakować pomysłów na urozmaicenie wspólnego życia seksualnego, a to z kolei przekłada się na nasz związek. Oczywiście nic straconego. Wiele par, które chcą na nowo się do siebie zbliżyć, zaczyna eksperymentować i próbować nowych pozycji, a także technik seksualnych – chcąc je znaleźć, wystarczy sięgnąć po Kamasutrę. Tymczasem głośno zrobiło się o pozycji, na punkcie której w ostatnim czasie dosłownie oszalało wiele par na całym świecie. Mowa o tzw. pozycji na haka.

Pozycja na haka. Co to takiego?

Brzmi groźnie i boisz się, że może stać Ci się krzywda? Nic bardziej mylnego! Nie wymaga również od kochanków niebywałych zdolności akrobatycznych, a co za tym idzie, jest dla każdego. Dla uspokojenia dodamy, że to jedna z wariacji klasycznej pozycji misjonarskiej, w której mężczyzna znajduje się na kobiecie leżącej na plecach i oboje są skierowani twarzami do siebie. Jeśli jednak zastosujemy w niej pewien „myk”, kobieta poczuje, jakby przyrodzenie było znacznie większe i pełniejsze, a co za tym idzie, dozna większej rozkoszy. Jak jest więc różnica i na czym tak naprawdę polega pozycja na haka?

Opis pozycji

Kobieta leży na plecach tak jak w pozycji misjonarskiej. Ustawienie mężczyzny również się w tym przypadku nie różni. Różnica polega na tym, że kobieta zarzuca nogi na ramiona partnera tak, aby jej kostki swobodnie na nich leżały. Mężczyzna w tym czasie pochyla się nad kobietą i podpiera się rękami lub też unosi jej miednicę rozchylając swoje uda na boki. Co się dzieje z rękami partnerki? Może trzymać za uda partnera lub za talię prowadząc tym samym jego ciało i zapewniając sobie jeszcze większa rozkosz. Rozkosz, którą z pewnością przyniosą jeszcze dodatkowo splecione kostki za szyją mężczyzny – pochwa stanie się wtedy ciaśniejsza.

Trzeba przyznać, że brzmi bardzo ciekawie. Nie pozostaje więc chyba nic innego, jak wypróbować tę pozycję.

_______________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować