×

Chińczyk Pozwał Żonę Za To, Że Urodziła Mu Brzydkie Dziecko. Wygrał W Sądzie 360 000 Zł

Wielu z nas przyzwyczajonych jest do zwrotu towaru, jeśli ten nie spełnia naszych oczekiwań. Jednak pewien chińczyk posunął się o dwa kroki dalej i… „zwrócił” swoją żonę – dodatkowo wygrywając w sądzie 120 tysięcy dolarów (blisko 360 tysięcy złotych). Dlaczego?

Jian Feng, mieszkaniec północnych Chin, złożył pozew o rozwód po tym jak jego nowo narodzone dziecko okazało się być „nieprawdopodobnie brzydkie”. Twierdził, że został w robiony w małżeństwo przez swoją żonę, która wydawała się być piękną kobietą, kiedy jednak w rzeczywistości była szpetna.

„Poślubiłem moją żonę z miłości, jednak jak tylko urodziła się nasza pierwsza córka, spotkały nas problemy małżeńskie. Nasza córka była nieprawdopodobnie brzydka, do tego stopnia, że przerażało mnie to”.

Na początku Feng, oskarżał swoją żonę o zdradę, ponieważ narodzone dziecko nie było do niego kompletnie podobne, dopiero później jego żona wyjawiła mu całą prawdę… przeszła szereg operacji plastycznych.

Tak wyglądała jego żona zanim się poznali. Wydała ponad 100 000 dolarów na mnóstwo operacji plastycznych.

brzydkazona

Było oczywistym, że Feng został oszukany przez swoją niegdyś ukochaną żonę. Zataiła przed nim fakt, że wydała ponad 100 tysięcy dolarów na liczne operacje plastyczne.

Przerażony owocem ich miłości oraz tym, że jego żona nigdy nie wyjawiła mu, że za jej wyglądem stoją wyłącznie operacje plastyczne, Feng poszedł z tą sprawą do sądu i wygrał 120 tysięcy dolarów w wyniku ugody.

Po nagłośnieniu sprawy w mediach, większość ludzi stanęła jednak w obronie Fenga. „Kiedy jesteś prawdziwym związku, to mówisz swojej drugiej połówce o wszystkim – jeśli nie to znaczy, że nie okazujesz jej szacunku.” – skomentował pewien mężczyzna na Facebooku.

Nie tylko mężczyźni stanęli po stronie Fenga. Jedna z kobiet spytała „Oczywiście, że tak – jeśli zaczynasz związek kłamstwem, to czym on się skończy?”.

operacja_plastyczna_sie_wyda

Szczęśliwa rodzinka w komplecie.

Może Cię zainteresować

zamknij