6 sztuczek, które pozwolą Ci zawsze wychodzić dobrze na zdjęciach. Wystarczy odpowiednie ustawienie

Każdy z nas chciałby wyglądać dobrze na zdjęciach. W końcu są one pamiątką na całe życie i niewykluczone, że będzie oglądać je jeszcze kilka późniejszych pokoleń… Mamy dziś dla Was 6 sztuczek, które znacząco Wam to ułatwią.

#1

Na pierwszym zdjęciu modelka jest sztucznie wyprostowana i bardzo spięta. Pamiętaj, aby nigdy nie stawać w taki sposób. Daj swoim mięśniom odrobinę luzu i wygnij się delikatnie na kształt litery „S”. Jeśli już bardzo chcesz trzymać dłonie w kieszeniach, to postaraj się umieścić w nich jedynie kciuki. Noga postawiona odrobinę w bok powinna optycznie wyszczuplić sylwetkę.

#2

Jeśli chcesz wyglądać na zdjęciu odrobinę szczuplej, musisz zapomnieć o odwracaniu całej sylwetki wprost do obiektywu. Odwróć się delikatnie bokiem, tak aby jedno ramię było zdecydowanie bliżej aparatu.

#3

Jeśli bardzo chcesz pozować do zdjęcia z dłonią przy twarzy, musisz robić to umiejętnie. Pod żadnym pozorem nie obracaj jej wnętrza do aparatu. Zamiast tego dłoń powinna podkreślać delikatnie kontur Twojej buzi.

#4

Obniżone ramiona sprawiają, że szyja wygląda na znacznie dłuższą i optycznie nas wyszczuplają. Dodatkowo, dzięki takiej pozie wyglądamy na mniej spiętych.

#5

Pamiętaj o ugiętym kolanie i delikatnym wygięciu sylwetki do przodu. To sprawi, że Twoja sylwetka będzie wyglądać na zdjęciu o wiele szczuplej.

#6

Nie odwracaj się twarzą na wprost obiektywu. Pochyl głowę odrobinkę w dół i to samo zrób z ramionami, ale jednocześnie cały czas patrz prosto w aparat. W taki sposób Twoja twarz zaprezentuje się na zdjęciu o wiele lepiej.

Teraz zawsze będziesz prezentować się na zdjęciach perfekcyjnie!

Źródło: facebook.com | Fotografie: facebook.com