×

Mąż wraz z żoną trafiają na OIOM. Ich syn bierze aparat i uwiecznia na zdjęciu coś łamiącego serce

Choć w dzisiejszych czasach coraz trudniej uwierzyć w miłość na całe życie, historia Jim’a i Cindy to najlepszy dowód na to, że tego rodzaju miłość naprawdę istnieje.

Para przeżyła razem kilkadziesiąt szczęśliwych lat. Z biegiem czasu na świecie pojawił się owoc ich miłości – Chris. Rodzina państwa Mininni była nierozłączna. Jej członkowie bardzo się kochali i dbali o siebie nawzajem. Niestety szczęśliwe życie zostało przekreślone przez jedną diagnozę…

Okazało się, że głowa rodziny – Jim ma raka płuc. Pomimo stoczonej walki i wsparcia najbliższych, mężczyzna umierał… Kiedy przewieziono go do szpitala, gdzie miał spędzić swoje ostatnie dni, na rodzinę spadła kolejna tragedia…

Historia miłości Jim’a i Cindy Mininni rozpoczęła się 24 lata temu, kiedy to szaleńczo się w sobie zakochali. Po jakimś czasie okazało się, że kobieta spodziewa się dziecka.

pozegnanie-meza-i-zony (1)

Początkowo Cindy obawiała się reakcji swojego chłopaka na wieść o dziecku, kiedy jednak podzieliła się radosną nowiną z Jim’em, w ciągu kilku sekund wszystkie obawy zniknęły… Mężczyzna był bardzo wzruszony, a zarazem szczęśliwy, że wspólnie z Cindy stworzy prawdziwą rodzinę.

Nic więc dziwnego, że kiedy na świecie pojawił się mały Chris, mężczyzna czuł się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Jego dwa największe marzenia spełniły się: został ojcem i mężem.

pozegnanie-meza-i-zony (2)

I choć rodzina była szczęśliwa przez wiele lat, jej życie zmieniło się diametralnie w ciągu kilku chwil. Okazało się, że Jim ma raka płuc.

pozegnanie-meza-i-zony (3)

Mężczyzna nie poddał się i dzielnie walczył ze śmiertelną chorobą. Mimo chemioterapii, raka nigdy nie udało się pokonać. A z czasem okazało się, że kochającemu ojcu i mężowi nie zostało zbyt wiele czasu…

pozegnanie-meza-i-zony (4)

Jim w tych niezwykle trudnych chwilach swojego życia mógł liczyć na Cindy i Chris’a, którzy od samego początku bardzo go wspierali.

Miłość jego życia była również ogromnym oparciem dla ich syna. Kobieta w obliczu trudnych chwil, pozostała silna i inspirowała swojego syna do tego, aby był lepszym człowiekiem. Przez chorobę Jim’a, mama i syn pogłębili swoją więź.

pozegnanie-meza-i-zony (5)

Gdy Jim został zabrany do szpitala, gdzie miał spędzić swoje ostatnie dni, Cindy dostała ataku serca i przewieziono ją do zupełnie innego szpitala.

pozegnanie-meza-i-zony (6)

Przy łóżku ojca czuwał Chris, który odwiedzał również chorą mamę. I choć umierający mężczyzna nie mógł mówić, napisał na kartce jedno słowo, które poruszyło cały personel medyczny. Jim napisał „Mama” , mając na myśli swoją żonę. Wszyscy doskonale zdawali sobie sprawę, że mężczyzna chce osobiście pożegnać się z ukochaną, dlatego też wystosowano prośbę o przeniesienie Cindy do szpitala w którym znajdował się Jim.

Początkowo prośba ta została odrzucona, ale z czasem zmieniono decyzję. Po wielu próbach i niewiadomych, małżeństwo w końcu zostało połączone na nowo. I choć kobieta była nieprzytomna, jej mąż mógł odejść trzymając ją za rękę…

pozegnanie-meza-i-zony (7)

Kiedy Cindy w końcu się obudziła, była załamana kiedy dowiedziała się o śmierci męża.

Chris zrobił kilka zdjęć, kiedy to jego tata żegnał się z miłością swojego życia. Fotografie te, stały się prawdziwym źródłem pociechy dla kobiety.

pozegnanie-meza-i-zony (8)

Poruszająca historia miłości Jim’a i Cindy łamie serce. Czytając ją, trudno powstrzymać łzy. Jeśli i Ciebie poruszyły ich losy, udostępnij ten wpis dalej.

Może Cię zainteresować

zamknij