×

Przerażający pożar we Wrocławiu! Świadkowie słyszeli wybuchy

Przerażający pożar we Wrocławiu! Dziś w godzinach porannych doszło do pożaru hali magazynowej znajdującej się przy ulicy Swojczyckiej. Świadkowie twierdzą, że było słychać wybuchy. Nad miastem unosi się bardzo gęsty i czarny dym. Z ogniem walczyło aż 14 zastępów straży pożarnej.

Pożar we Wrocławiu

Dziś rano około godziny 4:30 pojawił się ogień w hali magazynowej, która znajduje się przy ulicy Swojczyckiej. W rozmowie z PAP oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP we Wrocławiu st. kpt. Tomasz Szwajnos powiedział, że palił się jeden z czterech segmentów hali o powierzchni 25 x 20 metrów. Dodał również:

Produkowana była tam otulina do ocieplania rur, na miejscu składowane były rozpuszczalniki, stąd mogły też wynikać wybuchy, jakie zgłaszali świadkowie. W wyniku temperatury dach hali złożył się do środka, dlatego też działania straży są utrudnione. Obecnie na miejscu pracuje 14 zastępów straży

Świadkowie słyszeli wybuchy

Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Nie wiadomo również, co było przyczyną pojawiania się ognia. Na miejscu pracowało aż 14 zastępów straży pożarnej. Świadkowie pożaru w rozmowach z mediami mówią o słyszanych głośnych wybuchach.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, www.rmf24.pl

Może Cię zainteresować

zamknij