×

Motocyklista wyprzedzał kilka aut i doszło do wypadku. „Motocykl stanął w płomieniach”

Tragedia w Bolewicach. W sobotę wieczorem około godziny 18.00 na drodze krajowej nr 92 w pobliżu miejscowości Nowy Tomyśl na wyjeździe z Bolewic doszło do przerażającego wypadku. 38-letni motocyklista wyprzedzał kolumnę pojazdów, kiedy zderzył się z autem osobowym marki Opel Astra skręcającym w lewo. Skutki były tragiczne.

Motocykl stanął w płomieniach

Motocykl wskutek uderzenia stanął w płomieniach. Podróżujący jednośladem 38-letni mężczyzna został ciężko ranny. Mimo reanimacji, której podjęły się służby ratunkowe, życia motocyklisty nie udało się uratować.

W miejscowości Bolewice motocyklista, wyprzedzający kolumnę pojazdów, uderzył w samochód skręcający w lewo, w boczną drogę – przekazał podkomisarz Arkadiusz Pelc, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu

Samochodem podróżowała ciężarna kobieta wraz z dzieckiem

Samochód marki Opel prowadziła ciężarna 28-latka. Autem podróżował również jej 3-letni syn. Oboje zostali przetransportowali do szpitala, gdzie zostali poddani szczegółowym badaniom kontrolnym. Ich zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nie stwierdzono u niej obrażeń, ale ze względu na to, że jest w ciąży, została przewieziona na badania do szpitala – powiedział policjant

Sprawę bada prokuratura. Śledczy próbują ustalić okoliczności i przyczynę tragicznego w skutkach wypadku.

Może Cię zainteresować

zamknij