×

Wrócił z misji wcześniej niż myślała jego mama. Sposób, w jaki ją powitał, wzruszył kobietę do łez

Największym skarbem każdej matki jest jej własne dziecko. Ciężko sobie więc wyobrazić, jak musi się czuć kobieta, której syn jest żołnierzem i wyjeżdża na kilkumiesięczne misje. Z pewnością kosztuje ją to masę stresu, podczas gdy oczekuje na powrót dziecka. Wszystkie zmartwienia i lęki odchodzą jednak w zapomnienie, kiedy pewnego dnia jej oczom ukazuje się upragniony syn. Warto jednak zaznaczyć, że takie spotkania są szczególnie wyjątkowe, kiedy żołnierz decyduje się na zrobienie niespodzianki swojej ukochanej mamie. Tak właśnie postąpił ten mężczyzna…

Powiedziałem mamie, że wrócę do domu pod koniec lipca, choć miałem zupełnie inne plany. Wróciłem miesiąc wcześniej, aby zrobić jej niespodziankę – napisał pod zamieszczonym filmem Larry S.

Larry czekał na dziedzińcu, podczas gdy jego mama wracała z pracy. Aby trudniej było go zidentyfikować, udawał, że czyta gazetę.

To, że w pewnym momencie zauważyła go własna mama zawdzięcza swojemu przyjacielowi, który pomógł ją zwabić na dziedziniec.

Kobieta stała kilka metrów od swojego syna kiedy nagle zaczęła krzyczeć z radości!

Przysięgam, że zmysły matek znacznie się wyczulają, kiedy ich dzieci przebywają w pobliżu – napisała jedna z komentujących osób.

Chwilę później była już w jego objęciach – dosłownie wskoczyła na swojego syna i owinęła się wokół niego nogami!

To jedno z najbardziej wzruszających spotkań matki z synem, jakie pojawiło się w sieci. Z pewnością zapamiętają tę piękną chwilę na bardzo długo!

Polecane

Może Cię zainteresować