×

Poczuła coś pod stopą, gdy się kąpała. Gdy zorientowała się, co to jest, zaczęła się głośno śmiać

Aisha Prater w pełnej nieświadomości weszła do łazienki, aby się wykąpać. Nie myślała, że zaraz przeżyje coś, co wywoła w niej najbardziej skrajne emocje. Choć na początku sytuacja wyglądała strasznie, jej koniec wywoła na Twojej twarzy uśmiech :)

Jestem pod prysznicem. Mam czas dla siebie. Uwielbiam ten moment, gdy się namydlam i mogę oddać się tej przyjemności. Nagle kątem oka na podłodze widzę coś obrzydliwego! Coś przypominającego pająka z niesamowitą ilością czarnych nóżek! Otarło się to o moją stopę. Niewiele myśląc szybko wyskoczyłam spod prysznica jak oparzona. Narobiłam przy tym dużo hałasu i już chciałam wybiec z łazienki, gdy pomyślałam sobie, że nie mogę tego tak zostawić i muszę coś z tym zrobić. Wzięłam kilka głębokich oddechów i duszą na ramieniu ruszyłam w kierunku prysznica. Byłam przygotowana na to, że zabiję tego potwora. Gdy odsunęłam zasłonę, zamarłam… To nie był olbrzymi i dziwny pająk, a sztuczne rzęsy, które musiały mi się odkleić! Boże, jak można być tak głupim?! :)

A czy Wam kiedykolwiek zdarzyło się odebrać coś na opak? Myśleliście, że ktoś jest w domu, a to Wasz kot przechodził przez pokój? Albo myśleliście, że za firanką stoi złodziej, a to była tylko szczotka? Koniecznie dajcie znać :)

Polecane

Może Cię zainteresować