×

Poszukiwany za zniszczenie mienia w Kole. Policja opublikowała jego „wizerunek”

Mężczyzna, którego tożsamości wciąż nie udało się ustalić, jest poszukiwany za zniszczenie mienia w Kole. Co więcej, służby opublikowały jego wizerunek w sieci. W związku z tym każdy, kto rozpoznaje podejrzanego lub wie, gdzie obecnie przebywa, proszony jest o kontakt z policją. A nie będzie to proste zadanie…

Poszukiwany za zniszczenie mienia w Kole

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole prowadzą czynności w kierunku znalezienia mężczyzny. Mężczyzny, który jest oskarżany o kilkukrotne uszkodzenie mienia w okresie od 29 kwietnia do 6 czerwca 2022 roku.

Na podstawie zgromadzonego materiału wynika, że związek ze sprawą może mieć osoba, której wizerunek został opublikowany w sieci. Publikacja ma na celu ułatwienie ujęcie sprawcy.

Poniżej można zobaczyć wideo udostępnione przez KPP w Kole:

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Tożsamości domniemanego sprawcy wciąż nie udało się ustalić, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają podejrzanego z materiału lub mają informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kole osobisty bądź telefoniczny.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z zamieszczonego materiału filmowego lub posiadają informacje na temat jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kole dzwoniąc pod numer telefonu 47-77-44-200 (dyżurny jednostki)

– czytamy na oficjalnej stronie Komendy Powiatowej Policji w Kole.

poszukiwany za zniszczenie mienia w Kole
kolo.policja.gov.pl 

Samobójstwo pary 21-latków. Stali na torach czekając aż potrąci ich pociąg.

Źródła: kolo.policja.gov.pl
Fotografie: kolo.policja.gov.pl (miniatura wpisu), kolo.policja.gov.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij