×

Policja wystawiła list gończy za tą dwójką. Są odpowiedzialni za śmierć 25-latka

W miniony piątek, 9 sierpnia, po godzinie 15.00 w miejscowości Chrośna na trasie z Solca Kujawskiego do Nowej Wsi Wielkiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Podczas manewru wyprzedzania nissan almera zderzył się z motorowerem. 25-letni motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu, podczas gdy jego 15-letni brat, który podróżował razem z nim, trafił do szpitala. Kierowca samochodu osobowego odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Dąbrowy Wielkiej. Służby ustaliły już dane kierowcy i jego towarzyszki. Poszukiwania sprawców wypadku pod Bydgoszczą trwają.

Poszukiwania sprawców wypadku pod Bydgoszczą

Sprawca wypadku i jego towarzyszka są poszukiwani. Ich dane i wizerunki zostały przekazane do publicznej informacji, co ma ułatwić, a przede wszystkim przyspieszyć ich zatrzymanie. Poszukiwani to 30-letni Krzysztof Majewski urodziny 19 lutego 1989 roku i 30-letnia Martyna Jędrzejczyk urodzona 4 grudnia 1989 roku.

Poszukiwania sprawców wypadku pod Bydgoszczą

KWP Bydgoszcz

Świadkowie zdarzenia apelują, aby zwracać uwagę na samochód posiadający charakterystyczne uszkodzenia tzn. rozbity prawy reflektor, tylny zderzak i kierunkowskaz.

Apel o pomoc

Służby apelują, aby każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu 30-letniego Krzysztofa Majewskiego i 30-letniej Martyny Jędrzejczyk, skontaktował się z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy pod numerami (52) 372-55-01 lub 112. Śledczy nie mają wątpliwości, że sprawca wypadku i jego towarzyszka już wkrótce trafią w ręce policji.

Ich zatrzymanie jest kwestią czasu, ale liczymy na pomoc od wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanych – komentują policjanci

Może Cię zainteresować

zamknij