×

7-latek wrócił do domu smutny. Wyznał swojej mamie, że 11-latek okrutnie go skrzywdził

Brytyjski portal mirror.co.uk kilka dni temu podzielił się wstrząsającą informacją. W angielskim mieście Wool doszło rzekomo do gwałtu, a jego sprawcą miał być… 11-latek.

Zaledwie chwila

Do ataku miało dojść 14 maja. Matka poszkodowanego chłopca powiedziała, że jej 7-letni syn bawił się w ogrodzie. Mimo, że co jakiś czas spoglądała na niego przez okno, na chwilę straciła go z oczu. Zaniepokojona odczekała kilka minut, na szczęście chłopiec szybko wrócił do domu.

Potworny incydent

Zgodnie z zeznaniami kobiety, 7-latek po powrocie do domu wydawał się „przygnębiony”, a jego ubranie było w „nieładzie”. Matka pragnąc dowiedzieć się, skąd dziwne zachowanie syna, usłyszała wstrząsające wyznanie. Chłopiec wyjawił, że zgwałcił go 11-latek.

Concentration

Śledztwo

Rodzice 7-latka zgłosili sprawę na policję. Funkcjonariusze z hrabstwa Dorset rozpoczęli śledztwo. Udało się przesłuchać 11-letniego chłopca, który rzekomo jest sprawcą. Obecnie znajduje się w domu pod opieką rodziców do czasu wyjaśnienia zdarzeń. Pokrzywdzony 7-latek jest pod nadzorem psychologa.

Funkcjonariusze starają się ustalić przebieg zdarzenia, a społeczeństwo szeroko otwiera oczy ze zdziwienia

Polecane

Może Cię zainteresować