×

Miesięczne maleństwo postrzelone w klatkę piersiową. Matka błaga o modlitwę

Postrzelił miesięczne dziecko i próbował zamordować dwie inne osoby. Matka maleństwa jest zdruzgotana i błaga o wszelką pomoc.

Postrzelił miesięczne dziecko

Miesięczny maluch o imieniu Armani Cazare walczy o życie po tym, jak postrzelił go chłopak jego matki w San Antonio w Teksasie. Dziecko zostało postrzelone w klatkę piersiową, a kula wyszła z tyłu i roztrzaskała mu kręgi. Matka chłopca 18-letnia Daily Delacruz oraz oskarżony 19-letni Lance Tello Jr. poznali się, gdy młoda kobieta była w czwartym miesiącu ciąży z synem.

Tym, co zaskoczyło matkę maleństwa, było to, że mimo iż nie był biologicznym ojcem, Tello Jr. opiekował się chłopczykiem i bawił się z nim, gdy się spotykali. Nikt nie spodziewał się, że dojdzie do takiej tragedii. Matka jest zdruzgotana, a lekarze mówią, że chłopiec nie ma szans na przeżycie:

To koszmar. Mój syn był tutaj, a teraz go nie ma. Teraz lekarze mówią mi, że nie da rady. Że nie ma nadziei. Że jest praktycznie martwy w mózgu. Mówią mi: „Jak tylko powiesz, odepniemy respirator”. Nie zamierzam tego zrobić w najbliższym czasie. Nie chcę jeszcze odpuszczać. Módlcie się dalej. Wiem, że wciąż jest nadzieja.

Zachowywał się jak ojciec

Do tragedii doszło 4 kwietnia i Delacruz nigdy nie zapomni dnia, kiedy jej chłopak zmienił się nie do poznania. Zachowywał się dziwnie i według kobiety „wyciszył”, zanim postrzelił niewinne dziecko. Pocieszała swojego chłopaka i pytała co się stało. W pewnym momencie mężczyzna wstał i wyciągnął broń, celując w małego chłopczyka:

Potem widzę, jak sięga między materace i widzę, jak wyciąga broń. Nie ma emocji na twarzy, tylko patrzy na mnie tym złym spojrzeniem. Potem skierował wzrok na moje maleństwo.

I patrzy na moje dziecko, a ja mu mówię:„ Nie strzelisz do mojego dziecka ”. Ale zanim zdążyłam go odepchnąć, broń wypaliła. Ogłuchłam na chwilę, a potem odwracam się i widzę mojego syna. Mój syn leży na podłodze i robi się niebieski.

19-latek nie poprzestał jednak na postrzeleniu dziecka. Policja potwierdziła, że Tello następnie postrzelił 49-letnią matkę i 14-letnią siostrę. Obie jednak powinny wrócić do zdrowia. Funkcjonariusze aresztowali go wkrótce po strzelaninie, kilka przecznic od jego domu.

Delacruz zorganizowała zbiórkę pieniędzy na portalu gofundme.com. Ma nadzieję, że ocali swoje maleństwo.

Postrzelił miesięczne dziecko
ktxs.com
Postrzelił miesięczne dziecko
ktxs.com

 

Źródła: www.gofundme.com, foxsanantonio.com, ktxs.com, life.shared.com
Fotografie: /ktxs.com (miniatura wpisu), ktxs.com

Może Cię zainteresować

zamknij