Kategorie Inne

Opisał, jak obcokrajowcy postrzegają Polki. Cechy, które wymienił, wcale nie dziwią

Jakiś czas temu pisaliśmy, dlaczego obcokrajowcy coraz częściej żenią się z Polkami. Zaledwie w ciągu kilku ostatnich lat odnotowano ponad 50-cio procentowy wzrost liczby takich związków. Teraz poszliśmy o krok dalej, bo jak się okazuje, nasze obywatelki są uważane za wyjątkowe w skali całego świata. Wszystko za sprawą swojej urody, wierności, wartości rodzinnych i podejścia do życia, które jest często jest na wagę złota.

Cechy Polek oczami Amerykanina

Roosh V to amerykański pisarz i bloger, który postanowił pokazać, jak wygląda portret Polek oczami obcokrajowca. W tym celu przypisał naszym obywatelkom 13 cech charakteru i osobowości, które najlepiej oddają to, jakimi są osobami. Większość z nich jest oczywiście jak najbardziej pozytywna, jednak nie brakuje też słabszych stron naszych rodaczek.

Opisał, jak obcokrajowcy postrzegają Polki. Cechy, które wymienił, wcale nie dziwią
Flickr

Oto 13 cech, które przyporządkował Polkom amerykański pisarz. Koniecznie daj znać, czy się z nim zgadzasz.

#1 Taktowne

Według Amerykanina Polki są bardzo dobrze wychowane. Podchodzą do każdego – nawet największego prostaka – z szacunkiem. Cechują się wysoką kulturą osobistą, która praktycznie zawsze zostawia w tyle negatywne emocje.

#2 Troskliwe

Dbają o siebie, partnera i otaczające je osoby. Ich dom zawsze jest czysty. Zawsze służą pomocą i uwielbiają gotować zwłaszcza dla innych. Cieszą się, kiedy ich dania smakują pozostałym.

Opisał, jak obcokrajowcy postrzegają Polki. Cechy, które wymienił, wcale nie dziwią
Flickr

#3 Inteligentne

Polki od zawsze stawiały edukację na jednym z pierwszych miejsc. To znak, że chcą się rozwijać i piąć się w górę po szczebelkach swojej kariery. Ich inteligencja wyróżnia się na tle kobiet innych narodowości.

#4 Kobiece

Nasze panie są bardzo kobiece. Oznacza to, że chcą wyglądać dziewczęco – mają zazwyczaj długie włosy, idealnie dopasowane stroje i dobrze zrobiony makijaż, co jeszcze bardziej podkreśla ich urodę.

#5 Wyluzowane

Polki mają dystans do siebie i wiedzą, co to jest poczucie humoru, które tak często cechuje wielu mężczyzn. Nie szukają dziury w całym, trudno je obrazić, a co najważniejsze, nie przejmują się głupotami i drobnostkami, które nie mają większego wpływu na ich życie.

#6 Zabawne

Nasze rodaczki według Amerykanina. Uwielbiają się śmiać, ale nie śmieją się z byle czego. Bywają ironiczne i złośliwe, jednak z przymrożeniem oka, a kiedy żartują, robią to w inteligenty i niezwykle uroczy sposób, przez co trudno się nimi znudzić.

#7 Bezpośrednie

To jedna z najbardziej flagowych cech Polek. Polek, które nie lubią owijać w bawełnę i niemal zawsze mówią, co myślą. Nie lubią ukrywać emocji i są prostolinijne, co często cenią sobie faceci.

#8 Monogamiczne

Polki nie słyną z tego, że zdradzają. Większość obywatelek naszego kraju marzy o posiadaniu jednego mężczyzny, z którym chciałyby spędzić resztę swojego życia. Są wierne nie tylko po ślubie, a jeśli kogoś naprawdę pokochają, są w stanie zrobić dla drugiej osoby wszystko.

#9 Zakompleksione

To jedna z nielicznych wad, jakie dostrzegł u naszych dziewczyn Amerykanin. Autor twierdzi, że nie dało się ich nie zauważyć. Według niego Polki mają bardzo niskie poczucie własnej wartości, a wszystko przez ogromne zakompleksienie, z którym większość osób zwykle się nie zgadza. Przecież polskie dziewczyny są idealne!

#10 Rodzinne

Polki bardzo cenią sobie rodzinne wartości i wszystko, co z nimi związane. Nie wzięło się to jednak znikąd. Przez całe życie mają bowiem bardzo silną więź z najbliższą rodziną. To sprawia, że niemal każda Polka marzy o założeniu własnej, stabilnej rodziny. Rodziny z kochającym mężem i gromadką wspaniałych dzieci.

#9 Napalone

Choć Amerykanin uważa, że monogamiczne, taktowne i troskliwe, nie zmienia to faktu, że czasami lubią i potrafią zaszaleć (m.in. w łóżku). Robią to jednak oczywiście ze stałym partnerem. Są otwarte na różnego rodzaju igraszki i zabawy. Czasami wystarczy więc tylko wyjść z odpowiednią inicjatywą.

#12 Pruderyjne

Dla jednych może to być wada, a dla innych zaleta. Amerykanin twierdzi bowiem, że Polki nie lubią eksponować własnej cielesności. Jego zdaniem większość naszych dziewczyn stara się unikać głębokich dekoltów i krótkich spódniczek, które odsłaniałyby znaczną część ciała zarezerwowaną tylko dla wybranych.

#13 Nieczułe

Nie oznacza to wcale, że Polki nie potrafią kochać i okazywać emocji. Niemniej jednak Amerykanin uważa, że nasze dziewczyny mają problem z publicznym okazywaniem uczuć – krępuje je publiczne obejmowanie czy pocałunki przy innych ludziach. Pytanie tylko, czy jest w tym coś złego? A może to zaleta?