×

Opisał, jak obcokrajowcy postrzegają Polki. Cechy, które wymienił, wcale nie dziwią

Jakiś czas temu pisaliśmy, dlaczego obcokrajowcy coraz częściej żenią się z Polkami. Zaledwie w ciągu kilku ostatnich lat odnotowano ponad 50-cio procentowy wzrost liczby takich związków. Teraz poszliśmy o krok dalej, bo jak się okazuje, nasze obywatelki są uważane za wyjątkowe w skali całego świata. Wszystko za sprawą swojej urody, wierności, wartości rodzinnych i podejścia do życia, które jest często jest na wagę złota.

Cechy Polek oczami Amerykanina

Roosh V to amerykański pisarz i bloger, który postanowił pokazać, jak wygląda portret Polek oczami obcokrajowca. W tym celu przypisał naszym obywatelkom 13 cech charakteru i osobowości, które najlepiej oddają to, jakimi są osobami. Większość z nich jest oczywiście jak najbardziej pozytywna, jednak nie brakuje też słabszych stron naszych rodaczek.

Flickr

Oto 13 cech, które przyporządkował Polkom amerykański pisarz. Koniecznie daj znać, czy się z nim zgadzasz.

#1 Taktowne

Według Amerykanina Polki są bardzo dobrze wychowane. Podchodzą do każdego – nawet największego prostaka – z szacunkiem. Cechują się wysoką kulturą osobistą, która praktycznie zawsze zostawia w tyle negatywne emocje.

#2 Troskliwe

Dbają o siebie, partnera i otaczające je osoby. Ich dom zawsze jest czysty. Zawsze służą pomocą i uwielbiają gotować zwłaszcza dla innych. Cieszą się, kiedy ich dania smakują pozostałym.

Flickr

#3 Inteligentne

Polki od zawsze stawiały edukację na jednym z pierwszych miejsc. To znak, że chcą się rozwijać i piąć się w górę po szczebelkach swojej kariery. Ich inteligencja wyróżnia się na tle kobiet innych narodowości.

#4 Kobiece

Nasze panie są bardzo kobiece. Oznacza to, że chcą wyglądać dziewczęco – mają zazwyczaj długie włosy, idealnie dopasowane stroje i dobrze zrobiony makijaż, co jeszcze bardziej podkreśla ich urodę.

#5 Wyluzowane

Polki mają dystans do siebie i wiedzą, co to jest poczucie humoru, które tak często cechuje wielu mężczyzn. Nie szukają dziury w całym, trudno je obrazić, a co najważniejsze, nie przejmują się głupotami i drobnostkami, które nie mają większego wpływu na ich życie.

#6 Zabawne

Nasze rodaczki według Amerykanina. Uwielbiają się śmiać, ale nie śmieją się z byle czego. Bywają ironiczne i złośliwe, jednak z przymrożeniem oka, a kiedy żartują, robią to w inteligenty i niezwykle uroczy sposób, przez co trudno się nimi znudzić.

#7 Bezpośrednie

To jedna z najbardziej flagowych cech Polek. Polek, które nie lubią owijać w bawełnę i niemal zawsze mówią, co myślą. Nie lubią ukrywać emocji i są prostolinijne, co często cenią sobie faceci.

#8 Monogamiczne

Polki nie słyną z tego, że zdradzają. Większość obywatelek naszego kraju marzy o posiadaniu jednego mężczyzny, z którym chciałyby spędzić resztę swojego życia. Są wierne nie tylko po ślubie, a jeśli kogoś naprawdę pokochają, są w stanie zrobić dla drugiej osoby wszystko.

#9 Zakompleksione

To jedna z nielicznych wad, jakie dostrzegł u naszych dziewczyn Amerykanin. Autor twierdzi, że nie dało się ich nie zauważyć. Według niego Polki mają bardzo niskie poczucie własnej wartości, a wszystko przez ogromne zakompleksienie, z którym większość osób zwykle się nie zgadza. Przecież polskie dziewczyny są idealne!

#10 Rodzinne

Polki bardzo cenią sobie rodzinne wartości i wszystko, co z nimi związane. Nie wzięło się to jednak znikąd. Przez całe życie mają bowiem bardzo silną więź z najbliższą rodziną. To sprawia, że niemal każda Polka marzy o założeniu własnej, stabilnej rodziny. Rodziny z kochającym mężem i gromadką wspaniałych dzieci.

#9 Napalone

Choć Amerykanin uważa, że monogamiczne, taktowne i troskliwe, nie zmienia to faktu, że czasami lubią i potrafią zaszaleć (m.in. w łóżku). Robią to jednak oczywiście ze stałym partnerem. Są otwarte na różnego rodzaju igraszki i zabawy. Czasami wystarczy więc tylko wyjść z odpowiednią inicjatywą.

#12 Pruderyjne

Dla jednych może to być wada, a dla innych zaleta. Amerykanin twierdzi bowiem, że Polki nie lubią eksponować własnej cielesności. Jego zdaniem większość naszych dziewczyn stara się unikać głębokich dekoltów i krótkich spódniczek, które odsłaniałyby znaczną część ciała zarezerwowaną tylko dla wybranych.

#13 Nieczułe

Nie oznacza to wcale, że Polki nie potrafią kochać i okazywać emocji. Niemniej jednak Amerykanin uważa, że nasze dziewczyny mają problem z publicznym okazywaniem uczuć – krępuje je publiczne obejmowanie czy pocałunki przy innych ludziach. Pytanie tylko, czy jest w tym coś złego? A może to zaleta?

Polecane

Może Cię zainteresować