×

Modelka poślubiła płatnego zabójcę. Jej mama cieszy się, że do tego doszło

31-letnia modelka, Marina Sosnenko, zakochała się kilka lat temu w mężczyznie starszym od siebie o 20 lat. Jednak nie to jest warte uwagi, a fakt, że jej obecny mąż był niegdyś płatnym mordercą.

51-letni Alexey Sherstobitov jest znany w kręgach mafijnych z tego, że zabijał ludzi na zlecenie

Został skazany na 23 lata pozbawienia wolności za odebranie życia 12 osobom. Wśród nich było wiele majętnych osób m.in. właściciel klubu nocnego Losif Glotser i przedsiębiorca Otari Kvantrishvili. To najwidoczniej nie przeraziło wziętej modelki, która przyznała, że w swoim mężu od samego początku widziała dobro. Zapewnia, że będzie czekać na ukochanego, gdy po 10 latach opuści więzienne mury. W trakcie odsiadywania wyroku mężczyzna zdążył napisać kilka książek, które Marina przeczytała i zrobiły na niej ogromne wrażenie.

Gdy czytałam to, co napisał Alexey, czułam jego ból, cierpienie i to, przez ile zmartwień i kłopotów przeszedł

„Napisałam do niego przez Internet pod koniec października 2015 i on odpowiedział”

Ich relacja rozwijała się bardzo szybko, a para nie szczędzi sobie od samego początku dużo czułości i wsparcia. Sosensko, która jest trzecią żoną Sherstobitova, twierdzi, że ma dobry wpływ na męża, ponieważ z zawodu jest psychiatrą oraz otrzymała wykształcenie medyczne podczas służby w rosyjskiej marynarce wojennej. To dzięki temu jej zdaniem tak dobrze się porozumiewają. Niestety o wykształceniu w tym kieunku kobiety miliczy Wojskowa Akademia Medyczna w Kirowie – gdzie powinna być przeszkolona oraz Główna Klinika w Sankt Petersburgu…

Matka 31-latki uważa, że jej córka dobrze trafiła

Nie bałam się mojego zięcia i nie boję. Myślę, że to dobry ruch z ich strony, że postanowili wziąć ślub. Marina przyszła mnie odwiedzić wkrótce po ceremonii w więzieniu i podzieliła się jej pozytywnymi wrażeniami. W końcu to dla niej najważniejszy dzień w życiu

Nowy mąż modelki, gdy zajmował się zabijaniem na zlecenie, był w stanie zarobić nawet 200 000 złotych miesięcznie. Teraz twierdzi, że jest człowiekiem nawróconym, a na dowód tego, napisał kilka książek, w których rozlicza się z przeszłością.

Nie wiem, czy zdecydowałabym się wyjść za kogoś takiego ?

Może Cię zainteresować