×

Poślubiła niepełnosprawnego mężczyznę. Internauci wątpią w ich miłość

Poślubiła niepełnosprawnego mężczyznę, który od urodzenia cierpi na nieuleczalna chorobę i wymaga stałej opieki. Internauci wątpią, że połączyło ich prawdziwe uczucie.

Nieuleczalna choroba

28-letni Shane Burcaw urodził się z nieuleczalna choroba genetyczną, rdzeniowym zanikiem mięśni. Z powodu stopniowego zaniku mięśni stan mężczyzny ciągle się pogarsza. Musi poruszać się na wózku inwalidzkim i wymaga stałej opieki.

Cztery lata temu poznał swoją obecną żonę. Hannah Ayward obejrzała film dokumentalny o jego życiu i napisała do niego z prośbą o spotkanie. Jak potem wyjawiła, urzekło ją w nim poczucie humoru i optymistyczne podejście do życia.

Po dwóch latach znajomości postanowili zamieszkać razem. Uruchomili także kanał na YouTube, gdzie pokazują swoją codzienność oraz romantyczne podróże, przekonując, że niepełnosprawność Shane’a nie jest żadną przeszkodą, by cieszyć się pełnią życia. Mają ponad 700 tysięcy fanów, którzy jednak mają mieszane uczucia na temat szczerości intencji Hannah. Dali temu wyraz po ślubie pary, który odbył się na początku września.

Poślubiła niepełnosprawnego mężczyznę

Hannah osobiście poinformowała o tym na Instagramie:

W piątek, 4 września, poślubiłam miłość mojego życia. To nie było wielkie wydarzenie, jakie zawsze planowaliśmy, ale było idealne.

Z powodu pandemii koronawirusa rodziny nowożeńców mogły uczestniczyć w uroczystości za pośrednictwem Internetu, jednak Hannah obiecała im powtórkę:

Shane i ja nie możemy się doczekać, kiedy będziemy świętować z naszymi rodzinami osobiście. Mam ogromne szczęście, że jestem teraz żoną najwspanialszego faceta, jakiego znam.

Wsród wielu internautów pojawiły się jednak wątpliwości, co do prawdziwości łączącego ich uczucia. Komentujący zastanawiali się:

Jak on znalazł taką laskę

On musi być naprawdę bogaty

Dziwne, naprawdę dziwne…

Też tak uważacie?

Źródła: www.instagram.com, www.wp.pl, www.youtube.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować