×

Dziewczynka z nieodciętą pępowiną została wyrzucona przez okno. Miała liczne obrażenia

Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło w miniony piątek w prowincji Fujian we wschodnich Chinach. To tam na brudnym dziedzińcu została znaleziona nowo narodzona dziewczynka. Jak donoszą nieoficjalne źródła, maleństwo zostało wyrzucone przez okno tuż po przyjściu na świat. Wciąż miało nieodciętą pępowinę.

Los dziewczynki

Porzucona w bestialski sposób dziewczynka natychmiast została przetransportowana do szpitala. Niestety, nie obyło się bez poważnych obrażeń. Bezbronne maleństwo prawdopodobnie w skutek upadku doznało pęknięcia czaszki i krwotoku wewnętrznego.

Asia Wire

Jak twierdzi lekarz Kan Kan, kiedy dziewczynka trafiła do szpitala, jej kończyny drżały, a wokół usta przybrały siny kolor. Szybko okazało się, że doznała również poważnych obrażeń płuc i serca. Mimo wielu niebezpiecznych dolegliwości, stan dziecka w końcu się ustabilizował i dzisiaj czuje się już znacznie lepiej.

Asia Wire

Zainteresowanie

Wiele okolicznych mieszkańców, którzy obejrzeli w mediach społecznościowych zdjęcia dziewczynki i usłyszeli jej historię, przychodziło do szpitala, aby ją odwiedzić. Podobno kilka rodzin zgłosiło już nawet chęć adopcji. Po tym, co przeżyła, możemy mieć tylko nadzieję, że trafi w dobre ręce.

Postępowanie i śledztwo w tej sprawie wciąż trwa

Może Cię zainteresować

zamknij