×

Udało się skontaktować z porwanym 10-letnim Ibrahimem! Matka chłopca ma pewne podejrzenia

Porwany Ibrahim rozmawiał z mamą! Kolejne doniesienia w kwestii porwanego chłopca. Opowiedział jej o swoim stanie oraz gdzie się znajduje.

Ojciec próbował uprowadzić syna już rok temu!

Dziennikarze Faktu dotarli do informacji na temat ojca-porywacza, który uprowadził 10-latka w Gdyni.

To obywatel Maroko Azeddine Oudris, który mieszka w Belgii i wielokrotnie miał konflikt z tamtejszym prawem. Sąd zabrał mu prawa rodzicielskie względem 10-letniego Ibrahima. Był też skazany za wielokrotne kradzieże oraz handel narkotykami.

Nie interesował się swoim dzieckiem, nie płacił alimentów i raz już próbował porwać Ibrahima! Według słów matki miało to miejsce niemal rok temu. Wtedy jednak udaremniono jego plan.

Porwany Ibrahim rozmawiał z mamą

Według doniesień Faktu dziadek Ibrahima zdradził, że matka porwanego chłopca pani Karolina niedawno z nim rozmawiała przez telefon. Chłopak jest cały i zdrowy, ale obecnie przebywa za granicą, ale nie był w stanie sprecyzować gdzie dokładnie.

Matka porwanego 10-latka podejrzewa, że syn może być pod wpływem jakiś leków, ponieważ był „nienaturalnie spokojny”. Obecnie kobieta składa zeznania na komendzie w Gdyni w kwestii rozmowy oraz tego czego się dowiedziała od syna.

Miejmy nadzieję, że porwany chłopak wróci do mamy cały i zdrowy, a ojciec poniesie konsekwencje swoich czynów.

Źródła: www.fakt.pl, wiadomosci.gazeta.pl, twitter.com, natemat.pl
Fotografie: wielkopolska.policja.gov.pl (miniatura wpisu), Wielkopolska policja

Polecane

Może Cię zainteresować