×

Porwali 3-latkę z dworca. Policja znalazła jej ciało pozbawione głowy

Takie wydarzenia jak te, zdają się mieć miejsce jedynie w najbardziej przerażających filmach grozy. Niestety, tak nie jest. W realnym życiu także dochodzi do tak okrutnych i makabrycznych zbrodni. W Indiach grupa pedofilów najpierw porwała, później zgwałciła, a na końcu zamordowała 3-letnią dziewczynkę. Ciało dziecka znaleziono bez głowy. Do tej pory, jak podaje The Times of India, aresztowano 3 osoby.

Zabrał ją, gdy spała

Do tych okropnych wydarzeń doszło 26 lipca w miejscowości Jharkhand na dworcu kolejowym Tatanagar. 3-letnia dziewczynka oraz jej mama spały na podłodze dworca kolejowego. W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna, wziął dziecko na ręce i odszedł. Cała sytuacja został uchwycona przez kamery przemysłowe.

Miały rozpocząć nowe życie

Kiedy zrozpaczona matka zorientowała się, co się stało, natychmiast zadzwoniła na policję. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, kobieta zasugerowała, że porywaczem dziecka może być jej były partner. Okazało się, że odeszła od męża, aby rozpocząć nowe życie z innym mężczyzną, który już wkrótce miał do nich dołączyć i całą trójką mieli udać się do Odishy. Według słów matki były partner poprosił już, aby nie zabierała ze sobą córki. Z kolei kiedy odmówiła, wściekł się i trudno mu było nad sobą zapanować.

Przerażające odkrycie

Niestety, finał tych poszukiwań był tragiczny i przerażający. Policjanci w pobliżu posterunku policji w dzielnicy Telco znaleźli ciało 3-letniej dziewczynki, pozbawione głowy. Już kilka godzin później funkcjonariusze w związku z zabójstwem aresztowali trzech mężczyzn. Jednym z nich był Rinku Sahu, który jest ojcem trójki dzieci, a niedawno został zwolniony z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za porwanie 7-latka w 2015. Śledczy zatrzymali także jego przyjaciela – Kailasha Kumara.

Zeznania zwyrodnialca

Według Hindustan Times Rinku Sahu zeznał, że on i jego przyjaciel zgwałcili dziewczynkę, a później udusili ją, ponieważ nie przestawała płakać, na koniec ściął jej głowę „ostrym narzędziem”. Następnego dnia włożył ciało 3-latki do torby i porzucił w pobliżu posterunku.

Jakim cudem w głowach niektórych ludzi w ogóle rodzą się tak potworne myśli?

Może Cię zainteresować

zamknij