×

Młoda kobieta ginie w wypadku samochodowym. Sekcja zwłok wykazała, że skrywała poruszającą tajemnicę

To Boże Narodzenie miało być najlepsze w życiu pewnej pary ze stanu Oregon. Brandon Forseth i Kylee Bruce kochali się, byli szczęśliwi i planowali wspólną przyszłość. Skrywali również pewną tajemnicę, która na zawsze miała odmienić ich życie.

Brandon i Kylee szykowali się do świąt. Prezenty zostały zapakowane, choinka ubrana, dookoła panowała świąteczna atmosfera.

Wszystko jednak zmieniło się 20 grudnia, zaledwie cztery dni przez świętami Bożego Narodzenia. Kylee zginęła w wypadku samochodowym na autostradzie. Miała 24 lata.

Dzień po jej śmierci załamany Brandon opublikował na Facebooku poruszający wpis…

„Obiecałaś mi, że nie powiemy nikomu o dziecku przed 20. tygodniem, kiedy sami poznamy jego płeć.

Zamierzaliśmy zrobić zabawne video i podzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi.

Byłaś w 18. tygodniu ciąży z naszym pierwszym dzieckiem, a ja straciłem Was oboje ostatniej nocy.”

You made me promise not to announce our baby to the world until 20 weeks when we found out the sex. We were going to…

Opublikowany przez Brandona Forsetha Środa, 21 grudnia 2016

„Mimo, że nigdy nie spotkałem mojego dziecka, ilość miłości i emocji jakie miałem w moim sercu, były niepodobne do niczego co kiedykolwiek czułem. Słuchałem jego bicia serca na USG, patrzyłem na zdjęcia z USG, które wisiały na lodówce i podziwiałem małe życie, które rosło wewnątrz Ciebie.

Nie mogłem się doczekać bycia ojcem i czułem się błogosławiony codziennie, wiedząc, że dziecko będzie rozwijać się z Tobą – jego matką.

Nie mogłem się powstrzymać i wygadałem się wielu członkom rodziny i bliskim przyjaciołom a Ty zawsze krzyczałaś: „Brandon! Nigdy nie potrafisz utrzymać tajemnicy!” A ja po prostu uśmiechałem się i mówiłem: „Przykro mi, jestem za bardzo podekscytowany.”

Opublikowany przez Brandona Forsetha Czwartek, 15 września 2016

„Byłabyś najlepszą mamą Ky. Tak bardzo mnie uszczęśliwiałaś, byłaś moją przyszłością… wszystko co robiłem, trud z jakim pracowałem, każda decyzja, którą podjąłem – zawsze miałem w głowie Ciebie i Twoje szczęście.

Przykro mi, że łamię teraz swoją obietnicę i mówię o tym wszystkim kilka tygodni wcześniej, ale byłem tak dumny z Was i chcę, żeby wszyscy wiedzieli, jak mocno byłem zaangażowany w sprawy związane z dzieckiem. Co tydzień chciałem wejść na Facebooka i napisać coś w rodzaju: „Nasze dziecko jest teraz wielkości grejpfruta” albo „Wiecie, że nasze dziecko ma już powieki?!”

Czułam ciepło i cel jaki dało nam dziecko. Wiedziałem, że muszę być najlepszym człowiekiem, jaki mógłby być przy Was, dając Wam komfort i bezpieczeństwo.

Nie mogłem zapewnić Wam bezpieczeństwa ostatniej nocy.”

Opublikowany przez Brandona Forsetha Sobota, 24 grudnia 2016

„Powinienem był jechać z Wami, tak jak mnie prosiłaś… I nie być tak zmęczony – może wtedy wszystko potoczyłoby się inaczej. Jak pokręcony i okrutny musi być świat, w którym żyjemy, że decyduje się odebrać tak czyste, piękne i niewinne dusze – jak Wasze, zamiast mojej. Chciałbym zamienić się z Tobą miejscami.

Obiecuję być człowiekiem, którego pokochałaś, obiecuję zrobić coś wielkiego w życiu, które mi zostało, obiecuję, że będziesz ze mnie dumna, obiecuję, że nigdy nie wezmę niczego za pewnik i obiecuję mówić „kocham” osobom, o które się troszczę.

Żałuję, że nie powiedziałem Ci tego ostatniej nocy, zanim wyszłaś, ale wiem, że czułaś to.”

Opublikowany przez Brandona Forsetha Sobota, 24 grudnia 2016

„Te święta miały być najlepsze w historii. Patrzę teraz na pierwszą choinkę jaką mam w domu od lat – drzewko, które razem znaleźliśmy i ścięliśmy.

Pod drzewkiem jest mnóstwo prezentów od Ciebie. Pięknie zapakowane i starannie ułożone. Nie ma jednak nic dla Ciebie, bo nie zdążyłem ich jeszcze zapakować… spóźniony jak zawsze… ale chcę żebyś wiedziała, że mam dla Ciebie kilka rzeczy, które pokochałabyś.

Wiem, że krzyczałabyś na mnie gdybym próbował otworzyć je przedwcześnie, bo jestem słaby w utrzymywaniu tajemnic, ale chcę, żebyś wiedziała, że w tym roku tego nie zrobię.”

Opublikowany przez Brandona Forsetha Środa, 7 grudnia 2016

„Toaletka, więc w końcu będzie miejsce do makijażu, zamiast dzielić się ze mną malutką łazienką, kilka książek, bo uwielbiasz czytać, termos na zupę więc możesz pakować gorące obiady do swojej nowej pracy, którą jesteś tak podekscytowana, czapka z Eddie Bauer, która idealnie pasuje do Twojego szalika, własny zestaw ubrań moro więc mogłabyś polować ze mną w przyszłym roku nie musząc pożyczać mojego płaszcza XL, skarpety i swetry, które Cię ogrzeją…

Wciąż mogę je spakować jeśli chcesz Ky. Mieszkałaś ze mną przez krótki czas, ale mój dom i tak jest pełen energii i ciepła, pachnie Tobą, moja szafa jest wypełniona Twoimi ubraniami, Twój płaszcz wisi przy drzwiach, a Twoje buty są na macie po prawej stronie, tam gdzie je zostawiłaś przed wyjściem ostatniej nocy. A teraz czuję tu taką pustkę…

Tęsknię za Tobą Ky. Zawsze umiałem naprawiać rzeczy i rozwiązywać problemy, ale nie wiem, co teraz robić.”

Opublikowany przez Brandona Forsetha Sobota, 24 grudnia 2016

„Czuję się bezradny. Nadal czekam, aż wejdziesz przez drzwi. Kocham cię tak bardzo Kylee, i wiem, że będziesz najlepszą mamą tam w niebie dla naszego maleństwa, gdy ono urodzi się w czerwcu. Chciałbym zobaczyć jego małą twarz tylko ten jeden raz.

Wiem, że byłoby piękne, podobnie do swojej mamy. Wesołych Świąt, obiecuję nie otwierać prezentów, aż do poranka w Boże Narodzenie.
Spoczywaj w pokoju Kylee Bruce

Spoczywaj w pokoju Braylee lub Talon, tatuś Cię tak bardzo kocha.”

Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie przez co przechodzą teraz bliscy Kylee… Słowa jej ukochanego poruszają do głębi, dlatego podziel się nimi z innymi.

Polecane

Może Cię zainteresować