×

Rodzice zdecydowali się na poruszającą sesję zdjęciową z bliźniakami. Powód doprowadza do łez

Narodziny dziecka to prawdziwe błogosławieństwo. To najwspanialszy cud, a zarazem największy dar od życia. O dziecku marzyło również pewne małżeństwo z Toledo w stanie Ohio.

Lyndsay i Matthew Brentlinger starali się o dziecko przez wiele lat. I kiedy w końcu się udało, para musiała zmierzyć się z wstrząsającymi wiadomościami. W 23 tygodniu ciąży, przyszli rodzice usłyszeli druzgocącą diagnozę. U jednego z dzieci wykryto poważne wady, przez co miało przyjść martwe na świat, bądź przeżyć poród, ale umrzeć wkrótce po nim…

Lyndsay i Matthew Brentlinger od wielu lat marzyli o dziecku.

Ich największe marzenie spełniło się 17 grudnia 2016 roku, kiedy to Lyndsay urodziła bliźniaki: Williama i Reagan.

Niestety ich obłędne szczęście nie miało trwać długo. Chłopiec urodził się z wieloma zaburzeniami i tylko prawa strona jego serca funkcjonowała poprawnie.

Noworodek spędził ze swoją rodziną 11 dni.

„To były najpiękniejsze i najszczęśliwsze dni w moim życiu”  – powiedział Matthew.

Aby w pełni wykorzystać wspólne chwile, przyjaciele pary skontaktowali się z profesjonalną fotografką Lindsey Brown, która zgodziła się przygotować sesję zdjęciową z udziałem rodziny.

„Zdjęcia to forma wspomnień”  – wyjaśniła Brown. „Wiem, że wiele osób je ceni, dlatego jestem zadowolona, ze mogłam pomóc w ten sposób tej rodzinie.”

„Płakałam, kiedy zobaczyłam je po raz pierwszy. Nadal mi się to zdarza, kiedy je oglądam” – mówi o poruszającej sesji mama dzieci, Lyndsay.

„Są piękne i on jest piękny. Na niektórych zdjęciach można zobaczyć jego piękne, duże oczy. To coś, co zapamiętamy na zawsze.”

Polecane

Może Cię zainteresować