Kategorie Życie

Miał być obok, gdy rodziła ich pierwsze dziecko. Mężczyzna nie wytrzymał tego widoku

Wiele kobiet w czasie porodu chce być same. Boją się reakcji swoich partnerów. Jednak, jest pewne grono pań, która nie wyobrażają sobie porodu w pojedynkę. Wtedy na mężczyznę spada ogromny obowiązek – musi wesprzeć w tych trudnych chwilach swoją wybrankę. Są jednak panowie, których zadanie przerasta i nie wytrzymują całej sytuacji. Tak było w przypadku Amy i Bena.

To wideo z porodówki obiegło internet. Amy i Ben ustalili, że w czasie porodu Ben będzie obecny na sali. Jego zadanie było bardzo proste – miał trzymać swoją ukochaną za rękę, dodawać jej otuchy, wspomóc dobrym słowem. Jednak coś poszło nie tak.

Miał być obok, gdy rodziła ich pierwsze dziecko. Mężczyzna nie wytrzymał tego widoku

Nie dał rady

Cały poród był nagrywany w ramach programu „One Born Every Minute”. Para zdecydowała się na wzięcie udziału w show, bo chcieli zarejestrować piękną chwilę pojawienia się na świecie ich dziecka. Ben jednak nie wytrzymał całej sytuacji. Narodziny dziecka były dla niego tak dużym przeżyciem, że mężczyzna… zemdlał, upadł na podłogę i uderzył głową w stolik. Wszystko nagrały obecne na sali kamery.

Nic się nie stało

Upadek wyglądał groźnie. Lekarze na początku obawiali się, że mężczyzna może mieć wstrząs mózgu. Zdecydowali się zbadać dokładnie Bena. W efekcie Amy na porodówce została sama. Mężczyzna swoją córkę poznał dopiero kilka godzin po upadku.
Miał być obok, gdy rodziła ich pierwsze dziecko. Mężczyzna nie wytrzymał tego widoku

Jak podaje portal mamadu.pl aż 5 proc. mężczyzn na 1000 porodów mdleje na sali porodowej. Jak widać przypadek Bena nie był taką rzadkością, jakby mogło się to wydawać.

A jak wy wspominacie wspólne porody? Partnerzy stanęli na wysokości zadania? 😉