Popularny aktor kończy 52 lata. Dzisiaj jest nie do poznania

  Popularny aktor kończy 52 lata. Dzisiaj jest nie do poznania

  Tak Jan Wieczorkowski wyglądał w 2006 roku
  Tak Jan Wieczorkowski wyglądał w 2006 roku
  Źródło zdjęć: © AKPA
  24.02.2024 13:31, aktualizacja: 07.03.2024 09:51

  Jan Wieczorkowski, popularny aktor, który dawniej podbijał serca kobiet swoim urokiem i talentem aktorskim, 24 lutego obchodzi 52. urodziny. Obecnie wygląda zupełnie inaczej. Kiedyś znany jako osoba lubiąca dobrą zabawę, teraz wolny czas preferuje spędzać w gronie rodziny.

  Większość z nas kojarzy aktora z serialu "Klan", który zadebiutował w 1997 r. Miliony Polaków śledziły historię rodziny Lubiczów. Publiczność z zainteresowaniem przyglądała się ulubionym postaciom, w tym Janowi Wieczorkowskiemu w roli Michała. Obok niego na ekranie można było podziwiać również Dorotę Naruszewicz, grająca jego serialową siostrę.

  Był "łamaczem serc"

  Wieczorkowski zdobył serca wielu fanek, kiedy po raz pierwszy pojawił się na ekranach. Na początku kariery był powszechnie uważany za imprezowicza i stałego gościa różnych eventów. Otwarcie przyznawał się do swojego zainteresowania płcią przeciwną i mówił, że nie ma zamiaru szybko się ustatkować.

  "Dziadek zdradził, że najbardziej żałuje, że wielu dziewczynom odmówił. Postanowiłem więc: muszę się wyszumieć z kobietami, żeby potem niczego nie żałować" - powiedział Wieczorkowski w jednym z wywiadów dla "Super Expressu".

  Dalszy ciąg artykułu po materiale wideo

  Tak dziś wygląda Jan Wieczorkowski

  Ale wszystko się zmieniło, gdy aktor spotkał kobietę, która miała stać się jego przyszłą małżonką. Wieczorkowski teraz prowadzi stateczne, rodzinne życie, którym chętnie dzieli się w swoich mediach społecznościowych.

  Na Instagramie aktora pojawiło się ostatnio nowe zdjęcie. "Czarno białe jest spoko" - napisał Wieczorkowski, wrzucając swoje selfie. Ta fotografia ukazuje, jak bardzo się zmienił. Jeżeli nie obserwujemy go regularnie w mediach społecznościowych, jego wygląd może nieco zaskoczyć. Aktor, kiedyś uwielbiany amant polskiego kina, wygląda teraz całkiem inaczej.

  Mimo zmian w jego życiu, Wieczorkowski wciąż utrzymuje relacje z fanami. Po pełnych przygód młodzieńczych latach, aktor związał się z Urszulą Kaczmarczyk. Mają dwóch synów: starszego, Jana, który ma już 15 lat, oraz młodszego, Wincentego, który ma 10 lat.

  Materiały WP
  Materiały WP© Materiały własne

  Jan Wieczorkowski nadal jest aktywny zawodowo. Aktualnie zajmuje się nowymi projektami. Możemy go obejrzeć np. w filmie "Wieczór kawalerski". Na jego profilu na Instagramie możemy zobaczyć również fotografie z innymi celebrytami, jak Marcin Bosak, Olivier Janiak czy Katarzyna Figura.

  Zapraszamy na naszą grupę na Facebooku - #Samodbałość. Informujemy codziennie o wywiadach, nowych historiach. Dołącz do nas i zaproś wszystkie znajome. Czekamy na was!

  Źródło artykułu:WP Kobieta
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także