×

Poprosiła chłopaka o pomalowanie ścian. Teraz chce się z nim rozstać

Na stronie papilot.pl jedna z kobiet postanowiła zwierzyć się innym czytelnikom. Poprosiła chłopaka o pomalowanie ścian, ale efekt końcowy jej się nie spodobał. Teraz myśli o rozstaniu.

Poprosiła chłopaka o pomalowanie ścian

Remont mieszkania to zawsze bardzo ważna sprawa. Chcemy, aby miejsce, gdzie przebywamy na co dzień i przyjmujemy gości było idealne i przytulne. Dlatego wybór fachowca wiąże się z dużym ryzykiem i kosztami. Niekiedy właśnie dlatego decydujemy się samodzielnie odświeżyć nasze pokoje.

W serwisie papilot.pl pojawiła się historia jednej z czytelniczek. Pani Renata przez pandemię musiała przejść na pracę zdalną. Od dawna już nosiła się z zamiarem zrobienia remontu we własnym mieszkaniu, a ciągłe siedzenie w domu tylko spotęgowało u niej tę potrzebę. Chciała odmalować ściany, dokupić kilka mebli i ładnych dodatków.

Poprosiła więc swojego chłopaka o pomoc. Wydawało jej się, że skoro jest mężczyzną, to lepiej poradzi sobie z tym zadaniem od niej. Jednakże efekt końcowy nie zadowolił Pani Renaty, która narzeka na zacieki na ścianach i różnice w warstwach w niektórych miejscach.

Chłopak jest świadomy, że nie wyszło to tak, jak oczekiwałam, ale powiedział, że i tak jego zdaniem jest ok., że zawsze mogło być gorzej. Mnie chce się płakać jak na to patrzę.

Kobieta skarży się, że nie stać jej na wynajęcie ekipy, a na fachowca musiałaby teraz trochę poczekać. Chce sama kupić farbę i wszystko naprawić. Ale nie tylko to jej chodzi po głowie:

Najgorsze jest to, że jestem naprawdę wściekła na mojego chłopaka i nie wiem, czy to zniszczenie moich ścian nie będzie przypadkiem powodem rozstania…

Poprosiła chłopaka o pomalowanie ścian
Pixabay

Internauci są bezlitośni

Czytelnicy strony papilot.pl w ogóle nie współczują kobiecie. Wręcz przeciwnie, uważają, że sama jest sobie winna. Zamiast wynająć profesjonalistę, wolała wykorzystać swojego chłopaka, który zapewne chciał jej zaimponować.

Jak czytamy w komentarzach:

tak rozejdz sie nim. Wyrządzisz mu przysługę i juz nie będzie musiał chlop sie męczyć z takim pustostanem jak ty

To twój chłopak powinien z tobą się rozstać. Jeżeli takie błahe rozczarowanie jakim jest kolor na ścianie jest kwestią czy z nim zostaniesz. To co będzie jak zachoruje i nie będzie mógł wstać z łóżka. Jesteś straszną rozkapryszoną osobą.

Trzeba było od razu ekipę wezwać, jeśli nigdy tego nie robił, mieszkał w bloku i nie ma zdolności do majsterkowania to nie oczekuj cudów

Co Wy uważacie o tej sytuacji?

Źródła: www.papilot.pl
Fotografie: Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij