×

Dzieci widzą, jak ich naga mama wije się z bólu pod prysznicem. To mogło spotkać każdego z nas…

Cassie Hodges jest matką trójki dzieci i mieszka niedaleko Sydney w Australii. Pewnego piątkowego wieczoru razem ze swoim partnerem Markiem zajęta była gotowaniem zupy w kuchni w elektrycznym szybkowarze. Bardzo często z niego korzystali, bo cieszyły ich szybkie rozwiązania, które nie pozbawiały warzyw witamin.

Mark wybiera opcję 'zupa' w menu sterowania garnka i na chwilę odchodzi. Nieco później, Cassie podchodzi do garnka z 12-tygodniowym dzieckiem na ręku, aby sprawdzić zupę. Była gotowa, dlatego zawołała męża.

Podczas gdy Mark zmierza do kuchni, kobieta kładzie synka w salonie na kanapie i wraca pomóc do kuchni.

Oboje wiedzą, że para, która wydostaje się z urządzenia to normalna rzecz, ale gdy Cassie słyszy dziwny dźwięk, dochodzący ze środka, wie, że coś jest nie tak. Chcieli uwolnić ciśnienie, ale nie byli pewni, czy w tym przypadku to właściwy ruch. Dosłownie sekundę później garnek eksplodował uderzając z całą siłą w Cassie i Marka. Kobieta wpadła w szał! Piekło ją całe ciało. Szybko pobiegła do łazienki, rozrywając koszulę po drodze. Nie mogła wytrzymać z bólu.

Mimo ogromnego bólu udało im się wezwać karetkę. Cassie ma poważne oparzenia na ramionach, klatce piersiowej i na brzuchu. W szpitalu, jej spalone tkanki muszą zostać usunięte. Mark ma także poparzony brzuch.

Przez ten czas dziećmi opiekują się ich znajomi, ponieważ rodzice musieli spędzić w szpitalu kilka dni.

Oboje wierzą, że nie będą mieć trwałych uszkodzeń. Dziś chcą uświadamiać innych i mówić głośno o tym, co ich spotkało.

Nic złego nie zrobiliśmy. Dokładnie tak, jak napisane jest w instrukcji. Mogło dojść do jeszcze większej tragedii, ponieważ chwilę wcześniej na rękach miałam malutkiego synka. Mieliśmy szczęście w nieszczęściu, dlatego chcę o tym mówić innym.

Może Cię zainteresować

zamknij