×

Ponura przepowiednia Wojciecha Glanca. W 2021 r. będzie jeszcze gorzej niż było!

Ponura przepowiednia Wojciecha Glanca ma się ziścić w połowie przyszłego roku. Jasnowidz przepowiada m.in. wojnę o szczepionkę i ludzi w kajdanach.

Wschodząca gwiazda ezoteryki

Wojciech Glanc uchodzi za najpoważniejszego rywala Krzysztofa Jackowskiego na polskim rynku ezoterycznym. Najostrzej obaj jasnowidze starli się po wybuchu w Bejrucie, gdy fani zaglądania w przyszłość nie mogli się zdecydować, który z proroków doznał bardziej wyrazistej wizji. Na szczęście, w polskiej ezoteryce, podobnie, jak w branży disco polo, wystarczy miejsca dla więcej niż jednej gwiazdy.

Niestety, obaj prorocy mają dla nas kiepskie rokowania na przyszły rok. Zdaniem jasnowidza Jackowskiego do pierwszych konfliktów dojdzie już w noc sylwestrową, a potem będzie jeszcze gorzej i wiosną odczujemy jeszcze silniejsze restrykcje, ucisk i ograniczenia swobód obywatelskich, niż do tej pory.

Glanc, pod względem poziomu pesymizmu, nie daje się zostawiać w tyle. Jego wizje dotyczące przyszłego roku są równie ponure. W najnowszym nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube jasnowidz zdecydował się na wyznanie, że czeka nas coś jeszcze gorszego od pandemii.

Ponura przepowiednia Wojciecha Glanca
Instagram

Ponura przepowiednia Wojciecha Glanca

Wspomniał między innymi o sztucznym nakręcaniu spirali strachu przed koronawirusem, czemu z pewnością przyklaśnie wielu sceptycznie nastawionych Polaków, a może nawet Edyta Górniak. Co gorsza, ujrzał też wojnę o szczepionkę i zniewolonych ludzi:

(…) ludzie w kajdanach (…) Gdzieś w połowie roku pojawia się coś takiego jak wojna o szczepionkę, nie potrafię określić czy chodzi o wojnę regularną (…) jakby ludzie mieli po prostu walczyć o to.

Cóż, podobne obawy żywi Światowa Organizacja Zdrowia, która przestrzega przed wykluczeniem krajów biedniejszych z systemu dystrybucji szczepionki przeciwko koronawirusowi. Żeby temu zapobiec, stworzono platformę COVAX, do której zapisało się już blisko 200 krajów. Więc być może przepowiednia Glanca jednak się nie spełni…

Na wszelki wypadek jasnowidz ma w zanadrzu jeszcze kilka przygnębiających wizji. Najbardziej niepokojąca dotyczy okolic kwietnia. Glanc wspomina o tragedii, która wywoła jeszcze większy strach niż pandemia koronawirusa. Jasnowidz mgliście daje do zrozumienia, że może zagrożenie może mieć związek z odkryciem czegoś „pod lodem”.

Intrygujące, prawda? I nawet nie przeszkadza fakt, że było już na ten temat kilka produkcji filmowych i serialowych…

Wojciech Glanc jest jasnowidzem
Imgur
Źródła: www.radiozet.pl, szczepienia.pzh.gov.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Imgur, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij