×

Ponętna sesja Dominiki Gwit. Aktorka pokazała zdjęcie z łóżka „zaraz po ślubie”

Ponętna sesja Dominiki Gwit zrobiła ogromne wrażenie na internautach. Aktorka opublikowała w sieci zdjęcia sprzed dwóch lat, które zostały zrobione, gdy wychodziła za mąż. Celebrytka znów zaskoczyła fanów swoją odwagą.

Wspomnień czar

Dominika Gwit zdobyła rozpoznawalność w 2009 roku za sprawą występu w filmie „Galerianki”. Później kariera aktorki rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Gwit występowała w serialach takich jak „Przepis na życie”, „Na dobre i na złe” czy „Singielka”. Później aktorka poświęciła się karierze teatralnej oraz kampaniom internetowym promującym akceptację własnego ciała oraz regularne badania profilaktyczne. W 2021 roku o Dominice Gwit znów będzie głośno. Aktorka pojawi się w filmie biograficznym „Gierek”, opowiadającym o losach I sekretarza KC PZPR, Edwarda Gierka.

Czas epidemii koronawirusa oraz związane z nim częstsze przebywanie w domu zdecydowanie sprzyja wspomnieniom. Pewnie dlatego, Dominika postanowiła podzielić się na Instagramie zdjęciami sprzed kilku lat. Aktorka opublikowała bardzo odważne zdjęcia z lipca 2018 roku, kiedy to Dominika Gwit wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Jej wybranek jest montażystą telewizyjnym. Para poznała się podczas premiery spektaklu w Teatrze Hugonówka w Konstancinie.

ponętna sesja Dominiki Gwit 3
Instagram

Ponętna sesja Dominiki Gwit

Dominika Gwit bardzo chętnie opowiada na Instagramie o swoim mężu. Aktorka jest dumna z jego sukcesów. Niedawno chwaliła się, że to właśnie jej ukochany odpowiada za montaż programu „LEGO Masters”. Teraz gwiazda postanowiła raz jeszcze powrócić do wyjątkowego dla nich obojga dnia, jakim był ślub.

Aktorka opublikowała na Instgramie kilka zdjęć z poślubnej sesji dla magazynu „Gala”. Pod fotografią zamieściła krótki opis:

Takie mnie wspomnienie lata sprzed dwóch lat naszło. Zaraz po ślubie. Taka byłam luksusowa.

Obserwatorzy byli zachwyceni odważnymi zdjęciami, czemu dali wyraz w komentarzach.

Zawsze jesteś luksusowa… A najbardziej piękne masz serce i swoją naturalność!

Piękna i urocza, w dodatku takie ciepło od pani bije…

Piękne zdjęcia!

Jesteś piękną kobietą. Wspaniały wzór dla nas, kobiet, do naśladowania. Masz piękny uśmiech, ogrom energii w sobie, ciepła i wiary w siebie.

Bez wątpienia Dominika Gwit jest najlepszym przykładem na to, że w każdym człowieku, niezależnie od wagi kryje się piękno.

ponętna sesja Dominiki Gwit 2
Instagram

Źródła: www.rmf.fm
Fotografie: Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij