×

Polacy nagrali swoją wersję utworu „Shallow”. Dorównuje oryginałowi?

Utwór pt. „Shallow” Bradley’a Coopera i Lady Gagi od momentu premiery filmu „Narodziny gwiazdy” podbił serca ludzi na całym świecie. Nie ma co się temu dziwić, bo piosenka odniosła spektakularny sukces. W związku z tym w sieci już można znaleźć pełno coverów artystów, którzy próbują zaśpiewać „Shalllow” równie pięknie, jak zrobili to nasi filmowi bohaterowie.

Teraz okazuje się, że światło dzienne ujrzała także… polska wersja tego utworu! Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak może ona brzmieć i co w niej usłyszymy? Czas najwyższy się o tym przekonać.

Kto podjął się wykonania polskiej wersji utworu „Shallow”?

Okazuje się, że za polską wersją utworu „Shallow” stoi Małgorzata Kozłowska, która zaprosiła do współpracy Kubę Jurzyka i Jakuba Laszuka.

Moi kochani! Z okazji Walentynek wrzucam Wam niespodziankę… SHALLOW PO POLSKU!Wiem, wiem… pisałam na społeczności, że nie zrobię tej piosenki, ale wiedziałam, ze wielu z Was skrycie na nią czeka :) Zaprosiłam do współpracy Kubę Jurzyka i Jakuba Laszuka! Tekst przetłumaczył Tomek Robaczewski. Dziękuje całej ekipie za teledysk, a teraz niech leci w świat! – czytamy na kanale Małgorzaty Kozłowskiej

Koniecznie posłuchajcie i dajcie znać, jak Wam się podoba. Zdaniem wielu osób jest lepsza od oryginału, a Twoim?

https://www.youtube.com/watch?v=XKp8IioawlQ

Może Cię zainteresować