×

Dwójka maturzystów stworzyła przepiękny film o Polsce. Wszystkie ujęcia wykonano z lotu ptaka!

Pasja potrafi połączyć ludzi i dzięki temu są w stanie stworzyć coś cudownego! Stanisław Szewczyk wraz ze swoją dziewczyną, Joanną Burakowską, poświęcili aż 4 miesiące ze swojego życia, abyśmy mogli podziwiać to, jak piękna jest Polska. Pokonali ponad 5 tysięcy kilometrów i często wstawali jeszcze przed wschodem słońca, aby uchwycić najbardziej urokliwe i reprezentacyjne miejsca naszego kraju. Mimo, że cały proces nie był prosty, ta dwójka nie miała zamiaru się poddać. Oczywiście film nie powstałby, gdyby nie profesjonalny sprzęt, jakim para dysponuje – więcej na ten temat przeczytacie na ich profilu na Facebooku.

Polska to cudowny kraj, każdy powinien to zobaczyć i zatrzymać się chwilę tutaj. W tak krótkim filmie udało nam się uwiecznić bardzo dużo lokacji i każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesteśmy pod wrażeniem pracy i kreatywności, jaką ci młodzi ludzie włożyli w realizację filmu. Naprawdę jest się czym chwalić i duma rozpiera na samą myśl, że mamy tak zdolnych maturzystów. Życzymy dalszych sukcesów :)

Polecane

Może Cię zainteresować