×

Polska youtuberka trenuje z tancerką Jennifer Lopez. To wideo Wersow jest hitem!

Polska youtuberka trenuje z tancerką Jennifer Lopez! Wersow zaskoczyła swoich fanów, bo nie tylko pokazała, jak uczy się nowych kroków z gwiazdą parkietu, ale również dlatego, że zaciągnęła na tańce samego Friza. Ich występ odbiera mowę. To po prostu trzeba zobaczyć!

Kim jest Wersow?

Weronika Sowa, znana jako Wersow, to 24-letnia dziewczyna najbogatszego youtubera w Polsce, Karola Wiśniewskiego ps. Friz. Przynajmniej tak przestawił ją swoim fanom 24 listopada 2018 roku.

Wersow również jest influencerką. Jej kanał na YouTube powstał już w 2013 roku, ale pierwszy film w serwisie udostępniła dopiero 10 stycznia 2019 roku. Teraz, jak łatwo się domyślić, jej popularność jest porównywalna z popularnością Friza. Niemal 2 miliony osób subskrybuje jej kanał.

Polska youtuberka trenuje z tancerką Jennifer Lopez

Jednym z najchętniej oglądanych filmów przez fanów Weroniki jest nagranie jej treningu z byłą uczestniczką programu You Can Dance. Zainteresowanie budzi już sam fakt, że Wersow wróciła do swojej dawnej pasji, którą jest taniec. Prestiżu jednak dodaje świadomość, że infuencerka trenowała z prawdziwą gwiazdą parkietu, choreografem w takich programach jak: The Voice of Poland, X-Factor czy Taniec z Gwiazdami.

Klaudia Antos, bo o niej mowa, to również tancerka Jennifer Lopez! Wystąpiła na scenie u boku zagranicznej piosenkarki podczas tegorocznego finału Super Bowl. Jednak wcześniej miała okazję lepiej ją poznać, ponieważ przez dwa miesiące trenowały razem na jednej sali tanecznej.

Friz na parkiecie

Początkowo tylko Wersow uczyła się nowych kroków tanecznych u boku Klaudii Antos. Trenowała z nią popularny taniec z TikToka oraz tzw. twerkowanie, czyli seksowne potrząsanie pośladkami w rytm muzyki.

Na nagraniu, które Weronika umieściła na YouTubie można zobaczyć, jak bardzo stara się dorównać trenerce. Ale to nie wszystko, bo w pewnym momencie do influencerki i tancerki Jennifer Lopez dołącza Friz! Jego zmagania na parkiecie mogą budzić mieszane uczucia. Jednak ponad 2,7 mln wyświetleń filmiku jest dowodem na to, że naprawdę warto je zobaczyć!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij