×

Kiedyś okrzyknięto ją polską Angeliną Jolie. Dziś nie przypomina siebie sprzed lat

O Angelinie Jolie mówi się, że jest usposobieniem piękna. Wielu panów do niej wzdycha, a kobiety chcą wyglądać tak jak ona. Dlatego nie dziwi fakt, że chirurdzy plastyczni regularnie są proszeni o to, aby zrobić usta czy kości policzkowe jak u wspomnianej wyżej gwiazdy.

Monumentalna piękność

Agnieszka Orzechowska dostrzegała w sobie podobieństwo do aktorki, ale chciała także, aby inni widzieli to samo co ona. Z tego właśnie powodu zdecydowała się na zabiegi, które miały przybliżyć ją do Angeliny. Przez pewien czas w kraju mówiło się, że jest naszą polską Angeliną Jolie.

Czy umiała to wykorzystać?

Celebrytka z Polski niestety nie wybrała ambitnej drogi na sam szczyt w show-biznesie. Zdecydowała się pojechać tam windą, co niestety wywołało niemałe zamieszanie. Brała udział w wielu sporach, kłótniach i kontrowersją próbowała utkwić w głowach Polaków.

Dziś już nie przypomina siebie sprzed lat…

Nie tylko zmieniła kolor włosów, ale zaczęła mocniej się malować. Zajęła się prowadzeniem własnego programu, w którym sili się na przeprowadzania wywiadów, jednak nie sposób zauważyć, że to na sobie chce przede wszystkim skupić uwagę.

Przypomina Wam jeszcze Angelinę?

Może Cię zainteresować

zamknij