×

Położyła dużą torbę na dziecku. Wylała się na nią fala hejtu

Młoda mama wybrała się do salonu fryzjerskiego. Gdy została poproszona o wejście na fotel, wówczas położyła dużą torbę na dziecku znajdującym się w wózku. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

Położyła dużą torbę na dziecku

Każdy rodzic dba o swoje pociechy. Najczęściej odbywa się to kosztem własnego komfortu. Wszystko po to, aby nasze dzieci czuły się bezpiecznie i wiedziały, że zawsze znajdą w nas oparcie. Dlatego do ich wychowania przykładamy ogromną wagę. Tym bardziej szokują nas sceny, gdy widzimy, jak inni rodzice zachowują się nieodpowiedzialnie. Mamy wtedy ochotę podejść i poważnie sobie z nimi porozmawiać.

Użytkowniczka TikToka o pseudonimie Letitia Joy opublikowała filmik, który wywołał falę oburzenia w sieci. Na nagraniu widać młodą matkę, która siedzi na fotelu w salonie fryzjerskim. Obok niej znajduje się spacerówka, na której spoczywa duża markowa torba. Jednakże, gdy dokładniej się przyjrzymy, możemy zauważyć, że spod torby wystają… malutkie stópki dziecka.

Widocznie młoda mama postanowiła położyć ogromny pakunek na dziecku, gdy do dyspozycji miała cały pusty kosz spacerówki.

Niektórzy ludzie nie zasługują na dzieci.

– napisała Letita.

@joyfrecklesWtffff♬ original sound – Pain

Internauci pozostają bezlitośni

Letitia Joy od razu wyjaśniła, że nie ona jest autorką nagrania, więc nie mogła zareagować na zaistniałą sytuację. Nie jest również w stanie powiedzieć, co stało się później i czy w ogóle ktoś zwrócił uwagę nieodpowiedzialnej matce.

Sam klip został wyświetlony ponad 5,8 miliona razy. W komentarzach użytkownicy nie szczędzą słów krytyki zarówno wobec matki dziecka jak i osób znajdujących się w salonie fryzjerskim.

Jeśli ta mama tak traktuje swoje dziecko publicznie, to nie wyobrażam sobie nawet, co musi się dziać w domu.

Torba jest ważniejsza niż jej własne dziecko. Straszne.

Jedna z osób komentujących zawróciła również uwagę na to, że takim zachowaniem kobieta mogła doprowadzić do uduszenia dziecka, ponieważ maluch był całkowicie przygnieciony ogromną torbą. Natomiast inni użytkownicy wskazali, iż we wózku jest kilka miejsc specjalnie przeznaczonych do przechowywania torebek, toreb na pieluchy i innych niewygodnych przedmiotów. Zostały zaprojektowane w ten sposób, aby uniknąć dokładnie tego, co pokazano na filmie.

Ostatnio pisaliśmy o rodzicach, którzy położyli niemowlę na gołej podłodze, a sami siedzieli przy stoliku i bawili się w najlepsze.

Źródła: parenting.pl, www.the-sun.com, www.dailydot.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

zamknij