×

Połknęła muchę w telewizji na żywo! Wideo rozbawiło internautów

Połknęła muchę w telewizji na żywo! Do niecodziennej sytuacji doszło w kanadyjskiej telewizji. Nagranie z prezenterką Global News błyskawicznie rozprzestrzeniło się w mediach społecznościowych i robi w nich prawdziwą furorę! Obejrzało je już ponad 200 tysięcy osób.

Połknęła muchę w telewizji na żywo – nagranie

Prezenterka kanadyjskiej telewizji Global News sama opowiedziała w mediach społecznościowych, a dokładniej na Twitterze, o tym, co jej się przytrafiło. Co więcej, Farah Nasser dodała na Twitterze wpis z fragmentem swojego wystąpienia na wizji, w czasie którego doszło do tego dość zaskakującego i zabawnego incydentu. Nad filmem możemy przeczytać:

Udostępniam, bo w dzisiejszych czasach wszyscy potrzebujemy trochę śmiechu. Połknęłam dzisiaj muchę na antenie

Krótkie nagranie obejrzało już ponad 200 tysięcy osób.

Co zrobiła prezenterka po połknięciu muchy?

Na nagraniu możemy zobaczyć, że tuż po tym, jak Farah połknęła muchę, skrzywiła się, przestała na chwilę mówić, po czym przełknęła ślinę. Jednak już moment później profesjonalnie wróciła do kontunuowania swojej relacji o niszczycielskich powodziach w Pakistanie.

W czasie wywiadu telewizyjnego Nasser zdradziła szczegóły tego zdarzania. Prezenterka wyznała, że czuła, jak mucha „trzepocze jej w gardle” i „nie zlatuje w dół”.

Po prostu utknęła

– wyjaśniła.

Oczywiście telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami. Właśnie dlatego takich wpadek jak ta możemy znaleźć w Internecie bardzo wiele. Kilka lat temu pisaliśmy na przykład o tym, co przytrafiło się Marcinowi Prokopowi w czasie prowadzenia telewizji śniadaniowej w TVN. Co się wtedy stało? Marcinowi Prokopowi pękły spodnie. Zaprezentował wtedy widzom całkiem pokaźną dziurę.

Źródła: twitter.com, wiadomosci.wp.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij