×

Agnieszka została brutalnie potraktowana na lotnisku w Izraelu. Opublikowała zdjęcia

Poniższa, przykra sytuacja miała miejsce kilka dni temu. Na Facebooku podzieliła się nią Agnieszka. Chodzi o jej przeżycia związane z wycieczką do Tel-Avivu.

Kontrola na lotnisku

Kobieta opisała, jak została potraktowana w czasie kontroli na lotnisku Ben Gurion. Trzeba przyznać, że brzmi to przerażająco…

Przepraszam za poniższe zdjęcia, ale dokładnie tak wygląda się po kontroli na lotnisku Ben Gurion. Półtorej godziny, w tym na plastikowym, niestabilnym krześle z potwornym bólem kręgosłupa. Zabrali mi wózek, prawie rozebrali. Jak widać jestem zagrożeniem dla państwa Izrael. Na koniec dostałam naklejkę w paszporcie, która oznacza „lepiej uważać, podejrzana”. Jak wiadomo grubaski na wózkach są zwykle terrorystami i szpiegami ?

A na koniec usłyszałam jeszcze, że podobno w Polsce nie wolno mówić prawdy o wojnie…. ? Czyli oberwałam za IPN ? Szkoda, bo miałabym dobre wspomnienia, ale te zdjęcia i ból skutecznie odwiodły mnie od pomysłu pojechania tam powtórnie. Przykre ? Odradzam podróżowania na wózku do Izraela. Aha! I jeszcze trzy razy mnie pytali z wyrzutem, czy na pewno nie zrobię choć paru kroków. Tak mnie wystraszyli, że prawie zrobiłam… ♿

Post Agnieszki został niestety usunięty z sieci…

Mimo że kobieta zdążyła go usunąć, dobrze szukając, możemy go znaleźć. Sprawę skomentował na Twitterze m.in. Dariusz Matecki:

Polecane

Może Cię zainteresować