×

Polka nagrała swoją wersję piosenki „Zombie”. Jej wykonanie stało się hitem w sieci

Utwór pt. „Zombie” grupy The Cranberries to kawałek, który słyszał z pewnością każdy. Ze względu na gigantyczną popularność hitu tuż przed śmiercią wokalistki zespołu, Dolores O’Riordan, miała powstać jego nowa wersja stworzona przez Bad Wolves. Pierwotnie miała w nim zaśpiewać właśnie Dolores, jednak zanim do tego doszło, artystka zmarła. Grupa muzyków postanowiła mimo wszystko wydać piosenkę w hołdzie zmarłej piosenkarki.

Kto zastąpił genialną Dolores O’Riordan?

Grupa Bad Wolves do współpracy zaprosił polską wokalistkę, Klaudię Trzepizur, która znana jest szerszej publiczności z programu The Voice of Poland, gdzie pokonywała kolejne etapy show pod skrzydłami Tomsona i Barona. Cover w wersji akustycznej najpopularniejszego utwory The Cranberries, „Zombie”, grupy Bad Wolves z Klaudią (znaną teraz jako „Clödie„) brzmi niesamowicie, czego najlepszym dowodem jest stale rosnąca liczba wyświetleń na YouTube’ie. Na chwilę obecną jest to około 4,5 miliona odtworzeń.

Reakcje internautów

Liczba wyświetleń idzie w parze z zachwytem internautów, którzy swój ogromny podziw dla talentu polskiej artystki niejednokrotnie podkreślali w komentarzach.

Ona jest niesamowita. Kocham twój głos

Najlepszy cover

Świetne wykonanie, a utwór bardzo lubię, więc doceniam dobry cover. Chrypka super

Słuchałem tego utworu, nie wiedząc, że to wykonuje Polka… Przypadkowo później natknąłem się na Meluzynę i szczena mi opadła – czytamy w komentarzach

Koniecznie posłuchajcie tego niesamowitego coveru. Waszym zdaniem Klaudia stanęła na wysokości zadania?

Polecane

Może Cię zainteresować