×

Policjant porzucił ją przed ołtarzem. Zdecydowała się na odważny krok

To miał być najpiękniejszy dzień w ich życiu. Dzień, który miał scementować czteroletni związek pary. Dziś już wiadomo, że nigdy to nie nastąpi, bowiem pan młody porzucił pannę młodą przed ołtarzem. Niedoszły mąż zerwał zaręczyny bez słowa wyjaśnienia – czy można wyobrazić sobie gorsze zakończenie miłosnej historii? Mimo tak fatalnego finału niedoszła panna młoda nie rozpaczała zbyt długo i doskonale poradziła sobie bez swojego „wybranka”.

Porzucił pannę młodą przed ołtarzem

27-letnia Kayley Stead i 24-letni Kallum Norton, który jest świeżo upieczonym policjantem, pochodzą z Wielkiej Brytanii. Oboje byli parą od blisko czterech lat, aż w końcu postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Finalnie nigdy do tego jednak nie doszło.

Brytyjski „The Mirror” przekazał, że Kallum spędził noc przed ślubem w przyczepie kempingowej zaparkowanej w pobliżu miejsca, gdzie miało odbyć się wesele. Następnego dnia, a więc w dniu wesela, wczesnym rankiem opuścił przyczepę i nie pokazał się już więcej „ukochanej”.

Widziałam pana młodego około godziny 16 na dzień przed ślubem, ale nie miałam od niego żadnych wieści od tego czasu. Próbowaliśmy do niego dotrzeć, skontaktować się, ale na marne. Zostawił mnie bez wyjaśnienia

– przekazała w rozmowie z „The Mirror” niedoszła panna młoda.

porzucił pannę młodą przed ołtarzem
Twitter

Ostatecznie ojciec Kalluma potwierdził informację, że jego syn nie pojawi się na ślubie.

Nie oczekuję od niego niczego innego, jak tylko tego, że będzie świadomy swoich działań i weźmie odpowiedzialność za to, co zrobił

– stwierdziła Kayley.

Niedoszła panna młoda zrobiła coś niespotykanego

Jak pogodzić się z myślą, że osoba, która miała być przy Tobie do końca życia, chwilę przed złożeniem przysięgi znika jak kamień w wodę? Z pewnością był to potworny cios dla Kayley Stead. Mimo to 27-latka z pomocą rodziny i przyjaciół szybko się pozbierała. Jakby tego było mało, dzięki wsparciu najbliższych postanowiła nie rezygnować z wesela. W końcu wydała na nie oszczędności życia w postaci 12 tys. funtów (około 64 tys. złotych).

Ostatecznie zarówno Kayley jak i zaproszeni goście świetnie się bawili. Na przyjęciu weselnym nie zabrakło przemowy, sesji zdjęciowych, a nawet pierwszego tańca, który 27-latka odtańczyła razem z braćmi.

Kto by wcześniej pomyślał, że udane wesele bez obecności pana młodego jest możliwe, a jednak…

Źródła: www.fakt.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij