×

Policja z Lublina poszukuje mężczyzny. Próbował wykorzystać kobietę na klatce

Policja z Lublina poszukuje mężczyzny, który zaatakował kobietę. Napastnik wszedł za nią na klatkę schodową, po czym próbował wykorzystać seksualnie. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze apelują o pomoc do wszystkich, którzy go rozpoznają.

Próbował wykorzystać kobietę na klatce schodowej

Jak ustalili funkcjonariusze policji, mężczyzna wszedł za kobietą na klatkę schodową jednego z bloków w Lublinie, a potem zaatakował. Napastnik nachalnie dotykał kobietę i próbował dopuścić się innej czynności seksualnej.

Gdy zaatakowana kobieta zaczęła krzyczeć i odpychać agresora, mężczyzna uciekł. Wiadomo, że ofiara napaści i sprawca nie znali się wcześniej.

Kamery miejskiego monitoringu uchwyciły winowajcę. Chociaż do ataku doszło 28 stycznia w rejonie Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, nadal nie udało się odnaleźć napastnika. Teraz policja prosi o pomoc w identyfikacji.

Policja z Lublina poszukuje tego mężczyzny

Napastnik to młody mężczyzna w wieku 20-30 lat. Ma ok. 180 cm, wzrostu i brązowe oczy. W momencie dokonywania napaści, mężczyzna nie miał zarostu.

Wydział Kryminalny KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3 prosi o pomoc każdego, kto może pomóc w odnalezieniu sprawcy ataku.

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Skontaktuj się z policją, dzwoniąc pod nr tel. 81 535-56-42, kom. 695-881-241 lub tel. alarmowy 112. Lubelski Wydział Kryminalny KMP zapewnia o zachowaniu anonimowości każdego, kto zdecyduje się pomóc w prowadzonym śledztwie.

Fotografie: Lubelska Policja

Polecane

Może Cię zainteresować