×

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Nie zwlekaj i pilnie zadzwoń na policję!

Na oficjalnej stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Puławach pojawiły się zdjęcia złodzieja i nagranie, pozyskane z kamer kolejowego monitoringu. Policja prosi o pilny kontakt wszystkie osoby, które rozpoznały mężczyznę znajdującego się na zdjęciach.

Kradzież w pociągu

Do wyjątkowo bezczelnej kradzieży doszło 29 lutego w pociągu InterCity „Bolko” relacji Szczecin -Lublin. Młody mężczyzna okradł śpiącego pasażera. Jego łupem padły dwa telefony komórkowe marki Huawei i aparat fotograficzny Sony. Możliwe, że złodziej nie zdawał sobie sprawy z tego, że został nagrany przez kamery monitoringu, bo nie starał się zakryć twarzy. Dzięki temu zdjęcia i nagranie stały się cennym materiałem dowodowym.

Policja szuka złodzieja

Do kradzieży doszło 29 lutego, prawdopodobnie na odcinku między Kielcami a Radomiem. Komenda Powiatowa Policji w Puławach prosi o pomoc w ujęciu przestępcy i obiecuje zapewnić anonimowość każdemu, kto się zgłosi z informacjami:

Sprawcę zarejestrowały kamery znajdujące się w pociągu. Policjanci publikują wizerunek złodzieja i proszą o pomoc. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Puławach pod nr tel. (81) 889-02-90 lub (081) 889-03-14.

Źródła: pulawy.lubelska.policja.gov.pl, spottedlublin.pl

Polecane